Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
Sprzedaż nieruchomości w Pluskowęsach
2019.01.21

        Wójt Gminy Chełmża ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Pluskowęsy. Sprzedaż działki o numerze 205 w drodze przetargu odbędzie się 26 lutego w Urzędzie Gminy Chełmża. Wielkość działki 0,05 ha, cena wywoławcza 23 000,00 zł + 23% VAT. 

ZEBRANIA W SOŁECTWACH
2019.01.21
ZEBRANIA W SOŁECTWACH

         Od 4 lutego br. rusza cykl zebrań sprawozdawczo-wyborczych w sołectwach na terenie gminy. W związku z mijającą kadencją sołtysów i rad sołeckich mieszkańcy sołectw wybiorą spośród siebie nowych reprezentantów władzy pomocniczej lub swoim zaufaniem obdarzą obecne osoby. Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy do wzięcia udziału w zebraniach. Jest już znany szczegółowy harmonogram zebrań w każdym z sołectw Gminy Chełmża.

KONDOLENCJE
2019.01.16
KONDOLENCJE

               Z wielkim smutkiem i krzykiem niezrozumienia i sprzeciwu dla tego co się stało żegnamy

ś. p. Pawła Adamowicza - Prezydenta Gdańska - miasta Solidarności.

 

 

 

 

BYŁA SOBIE ALTANKA...
2019.01.16
BYŁA SOBIE ALTANKA...

        Była sobie altanka… a mowa o jednej z dwóch altanek wybudowanych w czerwcu ubiegłego roku przez Gminę Chełmża w miejscowości Mirakowo nad jeziorem Grodzieńskim. Niestety w grudniu jedna z tych altanka została zniszczona. Wandale są już na tyle bezczelni, że nie tylko niszczą niemal wszystko, ale jeszcze kradną, co napotkają na swojej drodze. Nieznany sprawca zdemontował elementy konstrukcyjne wraz z ławkami i stołem. Sprawa została zgłoszona na policję i poszukujemy sprawcy tego aktu wandalizmu.

     

 

WSPARCIE NA STARCIE
2019.01.16
WSPARCIE NA STARCIE

        Przedsiębiorcy podejmujący w 2019 r. działalność gospodarczą na terenie Gminy Chełmża mogą ubiegać się o dofinansowanie obsługi księgowej. Przedsiębiorca zakwalifikowany do pomocy otrzyma ją w postaci dofinansowania w kwocie nie większej niż 150,00 zł brutto miesięcznie przez okres 12 miesięcy.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.