Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
ZASŁUŻYŁY NA EMERYTURĘ
2019.06.19
ZASŁUŻYŁY NA EMERYTURĘ

          Zakończenie roku szkolnego w szkole to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań. Z końcem roku szkolnego 2018/2019 na zasłużoną emeryturę ze szkół gminnych w Grzywnie i Zelgnie odeszli zarówno dyrektorzy jak i pracownicy  administracji i obsługi szkół.     

ZMIANA GODZIN PRACY URZĘDU GMINY
2019.06.14

          W nadchodzącym tygodniu od 17 czerwca do 21 czerwca 2019 r. Urząd Gminy Chełmża, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,  Zespół  Ekonomiczno–Administracyjny Szkół Gminy Chełmża również będą pracowały w  zmienionych godzinach:  od 6:00 do 14:00. Kasa Urzędu Gminy czynna będzie w godzinach od 6:00 do 13:30. Obsługa sekretariatu i wydawanie dowodów osobistych do godz. 15.00.

Diamentowe KGW Grzegorz
2019.06.12
Diamentowe  KGW Grzegorz

         60 lat to piękna karta historii. Właśnie tyle lat liczy sobie Koło Gospodyń Wiejskich w Grzegorzu. W sobotę, 8 czerwca wśród przyjaciół z sąsiednich kół, miejscowych strażaków, przedstawicieli samorządu oraz instytucji z terenu gminy świętowało swój jubileusz.       

GMINA CHEŁMŻA NA TARGACH
2019.06.12
GMINA CHEŁMŻA NA TARGACH

            MIESZKAJ, INWESTUJ, WYPOCZYWAJ – to hasło, pod którym promowana była Gmina Chełmża między 4 a 7 czerwca br. na targach w Monachium. Gmina Chełmża po raz pierwszy brała udział w tym prestiżowym wydarzeniu. A wszystko dzięki udziałowi Gminy w partnerskim projekcie „Expressway – promocja terenów inwestycyjnych”.

 

NAZWA MOJEJ WSI TO NIE PRZYPADEK!
2019.06.12
NAZWA MOJEJ WSI TO NIE PRZYPADEK!

         Ruszył nabór do projektu pt. „Nazwa mojej wsi to nie przypadek”.  Realizatorem zadania jest Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża. Do końca czerwca br. 12 sołectw z Gminy Chełmża ma czas na zgłoszenie swojego udziału w nowej inicjatywie.

 

 

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.