• Gmina Chełmża
 • Gmina Chełmża
 • Gmina Chełmża

Nawigacja

Treść

 • -

PIŁKA NOŻNA Z KSGCh CYKLON

         Klub Sportowy Gminy Chełmża CYKLON to Klub, który w gminie krzewi i popularyzuje wśród mieszkańców piłkę nożną. Przed jego zawodnikami kolejna już w 25 - letniej jego karierze runda rozgrywek. Zachęcamy kibiców i sympatyków Klubu do zapoznania się z aktualnym Terminarzem  rozgrywek piłki nożnej rundy wiosennej 2018".

 • -

SEZON 2018' - Sport i rekreacja oraz inicjatywy towarzyszące

         Miłośników siatkówki zapraszamy 17 marca br. do udziału w dorocznym TURNIEJU SIATKÓWKI o Puchar Wójta Gminy Chełmża. Zapisy drużyn i wszelkie informacje związane z imprezą u Gminnego Organizatora Sportu pod nr. tel. 513 084 054. To pierwsza z gminnych imprez sportowych rozpoczynająca sezon sportowo - rekreacyjny 2018' w Gminie Chełmża.

 • -

CYKLON - PODSUMOWAŁ JESIENNĄ RUNDĘ

        Spotkanie podsumowujące jesienną rundę Klubu Sportowego Gminy Chełmża CYKLON, które odbyło się w świetlicy wiejskiej w Kończewicach  zgromadziło zawodników , władze Klubu, Sponsorów i  sympatyków Klubu. Może miniony sezon nie obfitował w licznie wygrane mecze, to i tak są powody, aby zawodnicy i władze Klubu mogli czuć się zadowoleni ze swoich wyników pracy.
 

 • -

Grzywna - ZAGRALI O PUCHAR WÓJTA GMINY CHEŁMŻA

       Na orliku w Grzywnie w dniu 19.10.br rozegrany został  turniej piłki  nożnej, tym razem  dla dorosłych, którzy zagrali o Puchar Wójta Gminy Chełmża Jacka Czarneckiego.  W turnieju wzięły  udział  cztery drużyny.

 • -

ORLIK W Pluskowęsach - Nocny turniej o Puchar Radnego rozegrany

       Wielkim zainteresowaniem – podobnie jak w roku ubiegłym – cieszył się Turniej Nocny w Piłce Nożnej o Puchar Radnego Pluskowęs-Zalesia. Przeprowadzono go 20 czerwca. Wzięło w nim udział  osiem drużyn z terenu całej gminy. Zawodnicy przybyli na boisko z liczną publicznością – około 150 osób. 

 • -

ZALESIE - Siatkówka na rozpoczęcie lata

MAGICZNY BIDON NAJLEPSZY
      W dziejach gminnego ośrodka rekreacyjno – wypoczynkowego w Zalesiu zapisał się już X turniej siatkówki rekreacyjno-plażowej. W turnieju wzięło udział prawie 60 zawodników z różnych stron województwa. Mimo niezbyt sprzyjającej aury, uczestnicy dobrze się bawili tocząc zacięte pojedynki. Turniej w Zalesiu ma już swoją renomę w środowisku, a spośród graczy biorących udział można by utworzyć niezłą drużynę profesjonalnej ligi siatkówki. Dzięki temu zaciętości w grze, pięknych akcji, wymian i emocji nie brakowało.
 

 • -

Wycieczki pieszo - rowerowe - relacja z realizacji

      Z zaplanowanych 10 – ciu wyjść rowerowo – kijkowych zrealizowano do tej pory  cztery. Na razie przebiega wszystko zgodnie z planem. Pierwsza piesza wycieczka odbyła się w okolice Grzegorza w dniu 6 kwietnia. Uczestniczyły w niej 24 osoby. 

 • -

TENISOWY TURNIEJ ROZEGRANY - Grzywna 16.05.2014'

         W dniu 16.05.2014r. w Szkole Podstawowej w Grzywnie odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Chełmża. W zawodach wzięło udział 18 zawodników.

 • -

Turniej tenisa stołowego 16.05.2014'

        W dniu 16.05.2014r. (piątek) o godz. 17:00 w sali gimnastycznej w Grzywnie odbędzie się otwarty  turniej tenisa stołowego oldbojów, który wyłoni Mistrza Powiatu Toruńskiego i Mistrza Gminy Chełmża. System rozgrywek zależeć  będzie od ilości uczestników. Zapisy zawodników w dniu zawodów od godziny 16:30.

 • -

ORLIKI JUŻ CZYNNE

        Od 01.03.br do dyspozycji mieszkańców są obiekty sportowe ORLIK 2012’ w Grzywnie i Pluskowęsach. Z wielofunkcyjnych boisk można korzystać codziennie od poniedziałku do niedzieli włącznie w podanych poniżej godzinach.
 

 • -

SEZON PIŁKARSKI - TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ

       Ruszyły rozgrywki rundy wiosennej w lidze okręgowej. KSGCh CYKLON Kończewice rozpoczyna go swoim pierwszym meczem z Olimpią II Grudziądzjuz w najbliższą sobotę 22.03.br. Poniższy terminarz symaptykom piłki nożnej i gminnych klubów sportowych jak CYKLON Kończewice i KS SOKÓŁ Grzywna pozwoli skrupulatnie śledzić poczynania naszych piłkarzy. 

 • -

TURNIEJ SIATKÓWKI ROZEGRANY

        W gminie ruszyła realizacja tegorocznego harmonogramu imprez sportowych. Mamy już pierwszego Mistrza w pierwszej z imprez sportowych. Jako pierwsza z imprez - Mistrzostwa Gminy Chełmża w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Chełmża   odbyła się w dniu 23.02.2014r. w sali sportowej w Kończewicach. Udział w turnieju wzięło pięć drużyn :Kończewice, Zelgno, Pluskowęsy, Grzywna i Głuchowo. 

 • -

GMINNE IMPREZY SPORTOWE - Siatkówka na początek

        Tegoroczny harmonogram sportowych  imprez gminnych rozpocznie Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Chełmża. Termin turnieju to 23.02.2014 r. Miejsce – Kończewice, sala sportowa. Poza piłką siatkową  harmonogram obejmuje wiele innych ciekawych form, zarówno sportowych jak i rekreacyjnych. 

 • -

Gminna sekcja karate kontynuowana w 2014'

        Z dniem 08.01. ruszyła tegoroczna edycja sekcji karate dla dzieci z gminy. Zajęcia podobnie jak w minionym roku odbywają się w każdą środę w godz. 16.30 do 17.30 w sali sportowej SP w Sławkowie. Zaplanowane zajęcia potrwają do końca czerwca br.

 • -

Siatkówka - Powiatowy Turniej Mikołajkowy w Pluskowęsach

        Dokładnie 14 grudnia br. w Gminie Chełmża w Pluskowęsach odbył się po raz jedenasty siatkarski Powiatowy  Turniej Mikołajkowy. Wzięło w nim udział 10 drużyn, które rywalizowały najpierw w grupach w salach szkół w Kończewicach, Głuchowie i Pluskowęsach. Następnie w Pluskowęsach rozegrano mecze pół- i finałowe. 

 • -

Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej – Głuchowo 01.XII. 2013 r.

      Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej w Głuchowie ( sala sportowa miejscowego gimnazjum) zaplanowana na dzień 01.12.br zakończy cykl  gminnych imprez sportowych. Zapraszamy do udziału w turnieju  chętne drużyny piłkarskie z gminy. Zapisy drużyn prowadzi  Gminny Organizator Sportu Marcin Sadowski - tel. 605 139 796.

 • -

ZAWODY O PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ

        W dniu 12.10.br w Brzozówce k/Torunia odbyły się zawody KARATE o Puchar Ziemi Dobrzyńskiej – Gmina Obrowo. Jak zawsze o dobre lokaty  walczyli zawodnicy MKS CHEŁMŻA. 

 • -

Ruszyła gminna sekcja karate

Karate uczy, bawi i wychowuje

         Z początkiem września br. w gminie ruszyła sekcja karate dla dzieci z gminy. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 16.30 do 17.30 w sali sportowej SP w Sławkowie. Grupa adeptów liczy 25 osób. Zajęcia potrwają do końca br.

 • -

Rowery i nordic walking po sąsiedzku

       Dobiegł już końca gminny projekt „Sport i rekreacja dla wszystkich, zdrowie dla każdego – zachowaj trzeźwy umysł”. W ramach tego przedsięwzięcia mieszkańcy Gminy Chełmża wzięli udział w pięciu wycieczkach rowerowych, w pięciu pieszych oraz w dwudniowym rajdzie nordic walking. 

 • -

FITNESS KLUB SKĄPE zaprasza

Wstajesz z determinacją... Zasypiasz z satysfakcją !

       Fitnes Klub Skąpe zaprasza do miejscowej świetlicy wiejskiej na zajęcia z aerobicu, które odbywać się będą każdego tygodnia we wtorki i czwartki. Aktualnie prowadzone są zapisy na nową edycję.

 • -

KONTYNUUJEMY PIESZE WYCIECZKI

    Cały czas trwa realizacja gminnego projektu "SPORT I REKREACJA DLA WSZYSTKICH - ZDROWIE DLA KAŻDEGO". Najbliższa  piesza wycieczka zaplanowana jest na dzień 14 lipca br. spod kościoła w Kiełbasinie. Zbiórka na parkingu przy kościele o godz. 15.00. Więcej informacji na temat trasy wycieczki u koordynatora pod nr tel. 787965248.

Rajd z LGR RYBAK - zmiana terminu !

      Ze względu na warunki pogodowe organizatorzy zmuszeni zostali odwołać planowany na dzień 25.05.br  I Rowerowy Rajd "Szlakiem Dworków Szlacheckich". Nowy termin rajdu to  08 czerwca br

 • -

I RAJD ROWEROWY - inicjatywa LGR RYBAK

     Na dzień 25.05.br zaplanowany został dla  mieszkańców Gmin Chełmża i Płużnica  I Rajd Rowerowy "Szlakiem dworków szlacheckich" po gminach Chełmża i Płużnica. W tym roku, podczas I rajdu  uczestnicy poznają dworki w gminie Płużnica. 

 • -

UWAGA - Zmiana terminu wycieczki !

      Zaplanowana na dzień 19.05.br ( niedziela) w ramach gminnego projektu "SPORT I REKREACJA DLA WSZYSTKICH - ZDROWIE DLA KAŻDEGO" piesza wycieczka z Kiełbasina sprzed kościoła z uwagi na gminne uroczystości jubileuszowe 140 - lecia OSP Skąpe została odwołana. Nowy termin dla chętnych do udziału w tej wycieczce ustala się na dzień 14.07.br ( Kiełbasin, zbiórka przy kościele godz. 15.00).

KO

Menu w stopce

 • Zdjęcie tablic Urzędu Gminy

Dane teleadresowe

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża

Tel. 566756077, 566756076

Email info@gminachelmza.pl

Adres skrytki ePUAP  /1k6o1ww2df/SkrytkaESP

Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543

 

Godziny urzędowania

poniedziałki, środy, czwartki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

wtorki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

piątki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

kasa zamykana jest 30 minut przed zamknięciem Urzędu Gminy

Stopka