Urząd Gminy Chełmża

  • Przedsiębiorczość    /   

SĄ FUNDUSZE NA FIRMĘ - wnioski do 20 marca 2014 r.

         Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości udziela dofinansowania w ramach programu Wsparcie w ramach dużego bonu. Program skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców prowadzących działalność produkcyjną na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Nabór wniosków o udzielenie wsparcia trwa do dnia 20 marca 2014 r. do godz. 16.30.
Więcej informacji na stronie FunduszenaFirme.pl w artykule: 50 000 zł dotacji dla firm.
 

UWAGA ! TYDZIEŃ DLA STUDIUM GMINY CHEŁMŻA

        W dniach 27.01. – 01.02.2014 r. przedstawiciele firm działających na obszarze Gminy Chełmża będą mogli uzyskać wszelkie informacje dotyczące  opracowywanej zmiany ,,Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Chełmża”, w tym o  wyznaczaniu nowych terenów inwestycyjnych na terenie gminy. W trakcie trwania ,,Tygodnia dla Studium”  zainteresowane osoby po wszelkie informacje powinny się zgłosić   do Referatu Planowania Inwestycji i Rozwoju Urzędu Gminy Chełmża.   

Mikroporady.pl - Pomoc w zarządzaniu mikro firmą

         Mikroporady.pl dostarczają bezpłatne wsparcie na każdym etapie działalności gospodarczej, od podjęcia decyzji o prowadzeniu działalności gospodarczej aż do zamknięcia, przekształcenia lub zawieszenia. Zawartość Serwisu ma różne powiązania: wzory dokumentów do pobrania, edytowania i samodzielnego dostosowania do własnych potrzeb (umowy i regulaminy w wielu wariantach i wersjach ) są powiązane z rekomendacjami ,poradami i instrukcjami.
 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.