Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
NOWY OKRES ZASIŁKOWY 2019/2020
2019.06.24

          Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży informuje, iż od 01 lipca br. będzie można  składać drogą elektroniczną przez stronę empatia.mrpips.gov.pl lub przez bankowość elektroniczną wnioski o ustalenie prawa do: świadczenia wychowawczego (500+), świadczenia „Dobry start 300 dla ucznia”, funduszu alimentacyjnego, zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami do zasiłku rodzinnego, specjalnego zasiłku opiekuńczego. Wnioski w formie tradycyjnej (papierowej) o ustalenie prawa do w/wym. świadczeń będą przyjmowane od 01 sierpnia.

PRZEDSIEBIORCO! SIĘGNIJ PO PIENIĄDZE!
2019.06.24
PRZEDSIEBIORCO! SIĘGNIJ PO PIENIĄDZE!

           Dobre wieści dla przedsiębiorców! Jesienią tego roku uruchomione zostają  nabory wniosków na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej. Zachęcamy mieszkańców Gminy Chełmża do skorzystania z proponowanych źródeł dofinansowania w najbliższym okresie.

PAMIĘTAJMY! BEZPIECZNIE W WAKACJE!
2019.06.24
PAMIĘTAJMY! BEZPIECZNIE W WAKACJE!

         Okres wakacyjny rozpoczął się już na dobre. Wakacje, to szczególny czas dla całych rodzin. Wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje na koloniach, obozach, nad wodą czy w górach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego przypominamy wszystkim o kilku zasadach bezpieczeństwa.  ŻYCZYMY MIŁYCH I UDANYCH WAKACJI !

 

Nabór ławników do 30 czerwca
2019.06.21

Wójt Gminy Chełmża ogłosił nabór ławników do Sądu Rejonowego w Toruniu, który potrwa do 30 czerwca. Jeżeli chcesz zostać ławnikiem, więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.

ZASŁUŻYŁY NA EMERYTURĘ
2019.06.19
ZASŁUŻYŁY NA EMERYTURĘ

          Zakończenie roku szkolnego w szkole to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań. Z końcem roku szkolnego 2018/2019 na zasłużoną emeryturę ze szkół gminnych w Grzywnie i Zelgnie odeszli zarówno dyrektorzy jak i pracownicy  administracji i obsługi szkół.     

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.