Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
POPRAWIAMY WIOSENNY NASTRÓJ
2019.04.23
POPRAWIMY WIOSENNY  NASTRÓJ

          Wiosenne RENDEZ - VOUS to nowa propozycja rekreacji, która pozwoli mieszkańcom gminy zadbać o formę i skorzystać do tego celu z odpowiedniego sprzętu na świeżym powietrzu. Uczestnikom 45-minutowych spotkań posłużą tym razem siłownie zewnętrzne.  Cykl spotkań startuje z instruktorem fitness już od 7 maja br. godz.17.00 - Browina.

Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI !
2019.04.19
Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI!

 Święta  Wielkiej Nocy...

 

PARAFIA ZAPRASZA SENIORÓW
2019.04.18
PARAFIA ZAPRASZA SENIORÓW

GRZEGORZ – 17 MAJA 2019’, GODZ.16.00 -19.00

      Seniorzy z gminy już przyzwyczajeni są do corocznego majowego spotkania. Lubią spotykać się i na nim bywać. Wyjątkowo w tym roku na Gminną Majówkę seniorów z naszej gminy   do Grzegorza zapraszają Proboszcz i Rada Parafialna z  miejscowej Parafii p.w. św Andrzeja Boboli.

MANEWRY RATOWNICZE W ZALESIU
2019.04.18
MANEWRY RATOWNICZE W ZALESIU

       Na terenie gminnego ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego w Zalesiu odbędzie się już trzecia edycja  Manewrów Ratowniczych rangi wojewódzkiej. Udział w manewrach zadeklarowało 17 drużyn, w tym młodzieżowe. Organizatorami imprezy są Wójt Gminy Chełmża, ZG OSP Gminy Chełmża oraz Starosta Toruński.

NIE WYPALAJ TRAW!
2019.04.18
NIE WYPALAJ TRAW!

        Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa apeluje w sprawie nie wypalania traw wiosną. W tym celu udostępnia specjalną broszurę informacyjną. Zachęcamy do jej lektury.

 

 

 

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.