Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
ŻEGLARSKIE WAKACJE W ZALESIU - trwają zapisy
2019.04.08
ŻEGLARSKIE WAKACJE W ZALESIU - trwają zapisy

          Jak co roku także w te wakacje Toruński Klub Żeglarski organizuje w Zalesiu półkolonie żeglarskie dla dzieci w wieku 6-12 lat. Półkolonie zaplanowane zostały w czterech turnusach w okresie od 1 lipca do 9 sierpnia br. Zgłaszanie dzieci prowadzone jest przez formularz internetowy.

RUSZA AKCJA "WIOSNA 2019"
2019.04.04
RUSZA AKCJA "WIOSNA 2019"

           Nadeszła wyczekiwana wiosna, przyroda budzi się ze snu... Ale żeby mogła rozkwitnąć potrzebuje miejsca wolnego od śmieci. Dlatego zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, organizacje społeczne do wspólnych działań na rzecz czystego środowiska w naszych miejscowościach. Tegoroczna porządkowa Akcja WIOSNA 2019'  na terenie gminy zaplanowana została w dniach 11-13.04.br.

WIELKANOC z... KULTURĄ
2019.04.04
WIELKANOC z... KULTURĄ

CENTRUM INICJATYW KULTURALNYCH PROPONUJE

        Jak co roku, tuż przed każdymi świętami Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża przygotowało dla mieszkańców gminy wiele ciekawych propozycji, z których każda nawiązuje do świątecznych tradycji. Tym razem do Świąt Wielkiej Nocy. W ofercie spotkania, warsztaty i konkurs kulinarny.

WSPÓLNE CZUWANIE
2019.04.03
WSPÓLNE CZUWANIE

Czuwanie w 14. rocznicę śmierci Jana Pawła II

          Mieszkańcy Gminy i Miasta Chełmża spotkali się na tradycyjnym czuwaniu w 14.rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II. W tym dniu dołączyliśmy do wiernych na całym świecie, którzy  zapalają światło dla papieża Polaka w godzinie jego śmierci (godz.21.37).   

Ruszyły przeglądy instalacji solarnych
2019.04.01
Ruszyły przeglądy instalacji solarnych

          Od 1 kwietnia 2019 roku na terenie Gminy Chełmża prowadzone będą przeglądy gwarancyjne instalacji solarnych zamontowanych w ramach programu „Zwiększenie wykorzystania energii odnawialnej w Gminie Chełmża poprzez zastosowanie przyjaznej środowisku energii słonecznej”. współfinansowanego ze środków Unijnych w ramach działania 2.4- infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego na lata 2007-2013. Pierwszą miejscowością w której rozpoczną się przeglądy będzie Browina, więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 56 675 60 77 w 50.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.