Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
ZAPRASZAMY NA ROWERY!
2019.07.31
ZAPRASZAMY NA ROWERY!

MIASTECZKO ROWEROWE
        W Kończewicach mamy miasteczko rowerowe. To świetne miejsce edukacji dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym zyskaliśmy przy udziale środków z UE. Jest ono ogólnodostępne i  można  z niego korzystać! Podobne  jeszcze  w roku bieżącym wybudowane zostanie  w Głuchowie. Inwestycja jest w trakcie realizacji.

 

ŻNIWA - Pamiętaj o BHP i P.POŻ. !
2019.07.30
ŻNIWA - Pamiętaj o BHP i P.POŻ.!

           Żniwa to czas zbiorów i okres najbardziej wzmożonych prac w rolnictwie.  Jest to jednocześnie okres, w którym każdego roku dochodzi do wielu wypadków i pożarów podczas wykonywania prac polowych. Dlatego warto pamiętać o kilku ważnych zasadach podczas wykonywania prac polowych, o których przypominamy w poniższym komunikacie.
                    

 

Budżet obywatelski 2020' - TERMIN UCIEKA!
2019.07.30
Budżet obywatelski 2020' - TERMIN UCIEKA!

         Dokładnie jutro 31 lipca br. upływa termin składania wniosków do 4. edycji Budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego. Jeżeli masz ciekawy pomysł na co wydać publiczne pieniądze, to masz jeszcze czas, aby go ciekawie opisać i złożyć wniosek.  Podpowiedzi dotyczących korzystania z  proponowanej formy wsparcia należy szukać na http://www.powiattorunski.pl

   

Wnioski związane z suszą w uprawach
2019.07.30

        W związku z wystąpieniem suszy w następujących uprawach: krzewy owocowe, kukurydza na ziarno i kiszonkę można składać wnioski o oszacowanie strat w uprawach  do 7 sierpnia. Wnioski należy składać do sekretariatu Urzędu Gminy Chełmża. Informacja o suszy z Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej.

Zmiana godzin pracy
2019.07.29

    W dniu 30.07.2019r.(wtorek) Urząd Gminy Chełmża, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,  Zespół  Ekonomiczno–Administracyjny Szkół Gminy Chełmża będą pracowały w  zmienionych godzinach:  od 6:00 do 15:00. Kasa Urzędu Gminy czynna będzie w godzinach od 6:00 do 14:30.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.