Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
MASZ PROBLEM - DZWOŃ!
2019.07.12
MASZ PROBLEM - DZWOŃ!

TELEFON ZAUFANIA
         W naszym regionie działa Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 800 154 030. Linia jest otwarta codziennie (również w dni wolne od pracy) w godzinach 17-21. Merytoryczny nadzór nad Kujawsko-Pomorską Niebieską Linią (Telefoniczne Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie) prowadzi Biuro Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy.

SKORZYSTAJĄ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCY
2019.07.10
SKORZYSTAJĄ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCY

      Bezpłatna żywność trafia tam, gdzie najbardziej jej potrzebują. Dystrybucję żywności prowadzi Caritas Diecezji Toruńskiej z siedzibą w Chełmży. Żywność, którą rozdysponowują pochodzi z Programu Pomocy Żywnościowej 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2019, partnerem lokalnym jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży.

OPISZ JAK TWOJA WIEŚ STAŁA SIĘ INTELIGENTNA
2019.07.09
OPISZ JAK TWOJA WIEŚ STAŁA SIĘ INTELIGENTNA

         Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do udziału w konkursie „Moja SMART wieś”. To konkurs, w którym poszukiwane są pomysły i inicjatywy, które poprawiają jakość życia na wsi. Zgłoszenia do konkursu oraz prace konkursowe należy składać do 15 września 2019 roku.

 

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY W ZUS
2019.07.09
TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY W ZUS

        Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS. Jest to akcja skierowana nie tylko do przedsiębiorców, ale również do osób, które dopiero planują dołączyć do tego grona. Akcja potrwa w dniach 23-27 września br.

 

 

 

WNIOSKUJEMY O STYPENDIUM
2019.07.09
WNIOSKUJEMY O STYPENDIUM

        Stypendia dla uczniów szkół ponadpodstawowych z funduszu  im. Jacka Luntkowskiego na rok szkolny 2019/2020 przyznane zostaną według nowych zasad. Wnioski należy składać w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół Gminy Chełmża w okresie od 1 do 30 lipca.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.