Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
Nabór na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Kończewicach
2019.04.01

        Wójt Gminy Chełmża ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. ks. Leona Poeplau w Kończewicach. Oferty należy składać do 16 kwietnia 2019 r do godziny 14:00 do Urzędu Gminy Chełmża, ul. Wodna 2.

III Wojewódzkie Manewry Ratownicze - ,,Zalesie 2019”
2019.03.29
III Wojewódzkie Manewry Ratownicze - ,,Zalesie 2019”

        Wojewódzkie Manewry Ratownicze zwane dalej manewrami, są trzecią edycją Manewrów Ratowniczych tej rangi, organizowanych w Zalesiu Gmina Chełmża. Organizatorami Wojewódzkich Manewrów Ratowniczych zaplanowanych w terminie  27-28 kwietnia 2019 jest  Wójt Gminy Chełmża, ZG OSP Gminy Chełmża oraz Starosta Toruński.

STYPENDIA im. Jacka Luntkowskiego po nowemu
2019.03.29
STYPENDIA im. Jacka Luntkowskiego po nowemu

          Z nowym rokiem szkolnym 2019/2020 zmianie ulegają zasady przyznawania uczniom szkół ponadgimnazjalnych stypendium im. Jacka Luntkowskiego. To sztandarowe wsparcie dla młodzieży w Gminie Chełmża realizowane jest już od 2000 roku! Od roku 2004 stypendia te stały się  Stypendiami im.Jacka Luntkowskiego.          

E-DOWÓD? CO TO JEST ?
2019.03.28
E-DOWÓD? CO TO JEST ?

              Nowy dowód osobisty obowiązuje od 4 marca br. E-dowód jest plastikową kartą, ale wyposażoną w elektroniczny czip, na którym są zapisane dane właściciela. Oczywiście, na dokumencie obowiązuje fotografia, jako zdjęcia biometryczne. Elektroniczny dowód osobisty ma być bezpiecznym i bezpłatnym narzędziem komunikacji elektronicznej z administracją, służbą zdrowia czy podmiotami komercyjnymi (na przykład bankami). Wnioski o nowe, elektroniczne dowody osobiste obowiązują od 4 marca 2019 r.

40 LAT PRACY – CZAS ODPOCZĄĆ !
2019.03.28
40 LAT PRACY – CZAS ODPOCZĄĆ !

          Na zasłużoną emeryturę po 40 latach pracy zawodowej odeszła z Urzędu Gminy p. Maria Piątkowska – referent do spraw poboru i windykacji zobowiązań finansowych. Miłe jest, że po latach rzetelnej, odpowiedzialnej pracy, w którą p.Maria włożyła wielkie zaangażowanie i jeszcze więcej serca, może najzwyczajniej w świecie odpocząć.       

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.