Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE - zapraszamy do Skąpego
2019.03.21
PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE - zapraszamy do Skąpego

        PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE, W PRZEDSZKOLU MIŁO PŁYNIE CZAS, WIĘC SZYBKO DOŁĄCZ DO NAS...Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zelgnie oraz Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat wraz z opiekunami, na wspólne gry, zabawy i warsztaty wielkanocne, które w dniu 30 marca br. w godz. 10:00 do 13:00 odbędą się w przedszkolu w Skąpem – w AKADEMII MILUSIŃSKICH.

KONKURS - AmberOne Blisko Nas! TERMIN UCIEKA!
2019.03.20
KONKURS -  AmberOne Blisko Nas!

           Macie pomysł na projekt, który wpłynie na integrację Waszej lokalnej społeczności i sprawi, że życie w Waszej okolicy będzie bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne ? Obudźcie w sobie społecznego ducha i zaangażujcie lokalnych znajomych we wspólne działania! A Gdańsk Transport COMPANY S.A. wesprze realizację ważnych przedsięwzięć dla Waszych społeczności. Informacja o konkursie pod adresem: https://a1.com.pl/konkurs-gmin/ lub w poniższym załączniku. Wnioski można składać do 30 kwietnia br.

 

ZMIANY KADROWE W KOMISARIACIE
2019.03.20
ZMIANY KADROWE W KOMISARIACIE

          Mł. insp. Mariusz Sobiecki, dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Chełmży, odszedł ze stanowiska. Swoją służbę będzie kontynuował także  w funkcji Komendanta Komisariatu, ale już w Bydgoszczy. Funkcję nowego Komendanta Komisariatu Policji w Chełmży objął podinspektor Sławomir Więcek, dotychczas pełniący funkcję  Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Toruniu.

AKADEMIA WÓJTA - u nas z wizytą!
2019.03.19
AKADEMIA WÓJTA - u nas z wizytą!

         Wójtowie z całej Polski biorący udział w wykładach tegorocznej Akademii Wójta zawitali w miniony piątek 15 marca br. do naszej gminy, aby bliżej ją poznać i zwiedzić. A mowa o grupie blisko 30 osób. Przewodnikiem po gminie był jej gospodarz Wójt Jacek Czarnecki. Akademia Wójta to cykl spotkań dla aktywnych wójtów organizowany przez Fundację Wspomagania Wsi i Mazowieckie Stowarzyszenie Gmin na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa informacyjnego.
       

 

UCZNIOWIE I MATEMATYCZNE WYZWANIE
2019.03.19
UCZNIOWIE I MATEMATYCZNE WYZWANIE

        Przelewanie płynów między naczyniami czy rozsadzenie wędkarzy wokół jeziora zgodnie z ich życzeniami było nie lada wyzwaniem dla młodych matematyków ze Szkoły Podstawowej w Grzywnie! W Szkole odbył się konkurs „Potyczki matematyczne klas IV-VIII”.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.