Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
ARMIA WZYWA
2019.01.24
ARMIA WZYWA

         Tradycyjnie jak co roku okres zimy to czas pracy Wojskowej Komisji Kwalifikacyjnej na którą, muszą stawić się młodzi obywatele RP. Ten konstytucyjny obowiązek musi dopełnić każdy i zostać przyjęty na ewidencję z określoną kategorią zdrowia. Zniesienie służby zasadniczej nie zniosło obowiązku stawiania się przed komisją lekarską.        

       

AZBEST obowiązki właścicieli, zarządców, użytkowników nieruchomości
2019.01.23
AZBEST obowiązki właścicieli, zarządców, użytkowników nieruchomości

          Azbest jest substancją stwarzającą szczególne zagrożenie: dla środowiska, zdrowia i życia ludzi, dlatego powinien być właściwie wykorzystywany i sukcesywnie eliminowany, przy zachowaniu szczególnego nadzoru oraz odpowiednich środków ostrożności. Ostateczny termin zakończenia usuwania azbestu został określony w „Programie usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest stosowanych na terytorium Polski” na rok 2032.

ZAGRAŁA WOŚP
2019.01.22
ZAGRAŁA WOŚP

POMOGLIŚMY INNYM

         W  Szkole Podstawowej  im.ks.L.Poeplau w Kończewicach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 15. Na finał składało się wiele różnych działań wielu osób. Wynik tegorocznej zbiórki to łączna kwota 38.831,21 zł.     

RUSZYŁY ZEBRANIA STRAŻACKIE
2019.01.22
RUSZYŁY ZEBRANIA STRAŻACKIE

         W minioną sobotę 19.01.br. rozpoczął się coroczny cykl zebrań sprawozdawczych w jednostkach OSP Gminy Chełmża . Jako pierwsi do zebrania przystąpili  druhowie z OSP Skąpe. Po dokonaniu rozliczeń Zarząd OSP Skąpe jednogłośnie uzyskał absolutorium.

 

PRACOWNIK POSZUKIWANY
2019.01.22
PRACOWNIK POSZUKIWANY

         Jeżeli posiadasz wymagane kwalifikacje, lubisz animować lokalne środowisko i znana ci jest problematyka funduszy europejskich możesz dołączyć do zespołu pracowników biura LGD Ziemia Gotyku w Brąchnówku. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 21 stycznia 2019  r.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.