Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
DZIEŃ SOŁTYSA
2019.03.11
DZIEŃ SOŁTYSA

Szanowni Sołtysi !
        Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim Sołtysom Gminy Chełmża składamy wyrazy uznania dla pełnionej  funkcji na rzecz lokalnej społeczności, życzenia mnóstwa pozytywnej energii, wytrwałości w dążeniu do realizacji zamierzonych celów, gotowości na nowe wyzwania oraz tego, aby wypełniana funkcja przynosiła Wam zadowolenie, a zdrowie i doskonała kondycja, nieodłącznie towarzyszyły w codziennym życiu. Niech Wasza praca będzie owocna i służy wszystkim przez długie lata.
                   

Przewodniczący RG Chełmża Janusz Iwański i Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki

Życzenia dla Sołtysów nadesłali także Wojewoda Kujawsko - Pomorski Mikołaj Bogdanowicz i Marszałek Województwa Piotr Całbecki, które udostępniamy w listach poniżej .

 


 

 

MAMA 4 PLUS - NOWE ŚWIADCZENIE
2019.03.11
MAMA 4 PLUS - NOWE ŚWIADCZENIE

,,MAMA 4 PLUS - RODZICIELSKIE ŚWIADCZENIE  UZUPEŁNIAJĄCE”

       Od 1 marca 2019 r. weszła w życie Ustawa z dnia 31 stycznia 2019 r. o rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym. Celem świadczenia jest zapewnienie niezbędnych środków utrzymania osobom, które zrezygnowały z zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej albo ich nie podjęły ze względu na wychowanie dzieci.

8 MARCA - To już dziś! PIKUS BAND DLA PAŃ !
2019.03.08
8 MARCA  - PIKUS BAND DLA PAŃ !

           Mieszkanki Gminy Chełmża, jej przyjaciółki i sympatyczki na tegoroczny Dzień Kobiet zapraszamy do ZELGNA na godz. 18.00 na wyjątkowy koncert, bo w wykonaniu naszego lokalnego zespołu PIKUS BAND! Zapowiada się przyjemny muzycznie wieczór dedykowany w tym wyjątkowym dniu Wszystkim Paniom. ZAPRASZAMY do udziału!

 

MOŻNA WNIOSKOWAĆ O GRANT
2019.03.06
MOŻNA WNIOSKOWAĆ O GRANT

          Lokalna Grupa Działania „Ziemia Gotyku” w terminie od 20.03.br. do 10.04.br. uruchamia nabór  wniosków o powierzenie grantu w ramach  projektu grantowego Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Maksymalna wysokość wsparcia wynosi 50 tys. zł.

UWAGA ROLNICY! SZKOLENIA
2019.03.05
UWAGA ROLNICY! SZKOLENIA

        Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Toruniu z/s w Chełmży w marcu br. będzie organizatorem szkolenia i spotkania informacyjnego. Tematyka obejmie : E-wniosek o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2019' i Produkcja rolna  na terenach objętych programem działań na OSN - obowiązki i wymogi dla rolników. To drugie odbędzie się 20.03.br. (środa) o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Chełmży.

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.