Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
NAJPIĘKNIEJSZE SELFI NAGRODZONE!
2019.06.04
NAJPIĘKNIEJSZE SELFI NAGRODZONE!

SELFIE Z MAMĄ
        Wszystkie Mamy swoje święto obchodziły 26 maja. Z tej okazji Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża i Biblioteka Samorządowa w Zelgnie zaprosiły mamy ze swoimi dziećmi do udziału w  konkursie SELFIE Z MAMĄ. Poznajmy nagrodzone zdjęcia.

 

30 LAT WOLNOŚCI !
2019.06.04
30 LAT WOLNOŚCI !

        30 lat temu pokojowo odrzuciliśmy komunizm. Nasi rodacy pokazali , że chcą wolności. To był moment przełomowy dla Polski i Polaków. Bez tych wydarzeń nie byłoby samorządu, pięknych miast i wsi, Unii Europejskiej, otwartych granic…

 

STAŻE Z MOTYKĄ
2019.06.03
STAŻE Z MOTYKĄ

         Stowarzyszenie Inicjatyw Niemożliwych „Motyka” w partnerstwie z niemiecką organizacją Paritätische Freiwilligendienste Sachsen (https://parisax.de/) oferuje roczne staże wolontariackie w Niemczech – w Dreźnie i innych miejscowościach przygranicznej Saksonii. Uczestnikami stażu mogą być osoby w wieku 18-30 lat.

ECO KONFERENCJA - zaproszenie
2019.06.03
ECO KONFERENCJA

           Lokalną Grupę Działania Ziemia Gotyku dokładnie 6 czerwca br. odwiedzą partnerzy z Finlandii, Łotwy i Estonii w ramach międzynarodowego projektu współpracy ECO-NORTH. Grupa gościć będzie również w Gminie Chełmża. W związku z tym LGD zaprasza na Konferencję dot. projektu współpracy. Potwierdzenia udziału w konferencji przyjmowane są do dnia 4 czerwca br.

 

WAKACJE TUŻ TUŻ - JEST OFERTA!
2019.06.03
WAKACJE TUŻ TUŻ - JEST OFERTA!

Kolonie dla dzieci

        Gmina Chełmża we współpracy ze Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych ma możliwość skierowania 40 osobowej grupy dzieci Rolników w wieku 8-16 lat na kolonie nad morzem w miejscowości Jastrzębia Góra w Ośrodku HUTNIK. Termin turnusu 08-20.07.2019 r. Chętne osoby mogą już się zgłaszać.

 

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.