Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
LUBISZ SIATKÓWKĘ - ROZEGRAJ MECZ!
2019.05.28
LUBISZ SIATKÓWKĘ - ROZEGRAJ MECZ!

          Zapraszamy na Turniej Siatkówki Rekreacyjno-Plażowej - Zalesie 2019'. Turniej rozegrany zostanie 16 czerwca br. podczas festynu "Powitanie Lata" organizowanego corocznie  na terenie gminnego ośrodka rekreacyjno - wypoczynkowego.
 

 

PRECZ GRATY Z CHATY! - CZERWIEC Z GABARYTEM
2019.05.28
PRECZ GRATY Z CHATY! - CZERWIEC Z GABARYTEM

         W miesiącu czerwcu podczas odbioru niesegregowanych zmieszanych odpadów komunalnych odbędzie się dodatkowy odbiór zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz wielkiego gabarytu. Warto skorzystać z takiej okazji.
   

 

STRAŻACY NAM ODDANI
2019.05.28
STRAŻACY NAM ODDANI

          Mówi się o nich, że służą Bogu na chwałę, a ludziom na pożytek. Mowa o strażakach z OSP i PSP, którzy swoją pracą i oddaniem na co dzień dbają o bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Podczas klęsk i katastrof ratują i chronią nasze życie i mienie. Dlatego strażaków cenimy i jak jest ku temu okazja nagradzamy. Wyróżnienia druhów ochotników z  Gminy Chełmża szykują się podczas Gminnych Obchodów Św. Floriana, które odbędą się w tym roku  1 czerwca w Zajączkowie.

OSTATNIE POŻEGNANIE
2019.05.22
OSTATNIE POŻEGNANIE

          Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Czesława Ligaj z Januszewa, dawnego sołtysa sołectwa Januszewo - Dźwierzno. Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki wraz z Pracownikami Urzędu i Przewodniczący Rady Gminy Chełmża Janusz Iwański z Radnymi.

       

REGATY W ZALESIU - ZAPRASZAMY!
2019.05.20
REGATY W ZALESIU - ZAPRASZAMY!

        Zapraszamy na regaty do Zalesia! Najlepszym miejscem do obserwacji będzie duża plaża na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego. Regaty zostaną przeprowadzone z podziałem na klasy Optimist gr. B i Laser 4.7/Radial. Zawodnicy popłyną o Puchar TKŻ i Puchar Polski w klasie Optimist gr. B. Rozpoczęcie regat sobota 25 maja br. godz. 10.30.

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.