Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
CHCĄ ZDROWO ŻYĆ
2018.12.20
CHCĄ ZDROWO ŻYĆ

      Ekokuchnia to nie tylko świeżość,ale też jakość używanych produktów, tak aby posiłki spełniały wymogi zdrowego i pełnowartościowego odżywiania. Tego właśnie dowiodły warsztaty zorganizowane w ramach projektu "EKOKUCHNIA – Zdrowie na talerzu" z udziałem trzech grup mieszkańców. Tym razem miejscem warsztatów i degustacji były świetlice wiejskie w Zelgnie, Witkowie i Świętosławiu.

STATUTY I DIETY PO NOWEMU
2018.12.19
STATUTY I DIETY PO NOWEMU

           Radni zmienili stawki diet dla sołtysów  i statuty sołectw. Sołtysi od nowego roku będą dostawać teraz więcej za pełnienie swoich obowiązków. Nowa ich kadencja po przyszłorocznych wyborach z kolei wydłuży się i potrwa pięć  lat, a nie cztery jak obecnie.  Podwyżka do każdej diety to 50 zł, a wielkość diet w zależności od wielkości sołectwa jest zróżnicowana.

SENIORZY PODSUMOWALI PROGRAM
2018.12.19
SENIORZY PODSUMOWALI PROGRAM

         „Program zapobiegania upadkom dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim” realizowany przez gminę w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim dobiegł końca. Głównym celem programu było zmniejszenie liczby upadków i urazów wśród osób po 60 r.ż. A jego główne założenia to przede wszystkim poprawa sprawności fizycznej i wykształcenie nawyków systematycznych ćwiczeń oraz zwiększenie wiedzy uczestników programu dotyczącej wpływu aktywności fizycznej na zdrowie.

INFORMACJA
2018.12.17
INFORMACJA

               Informujemy, że Urząd Gminy Chełmża w wigilię 24.12.br. będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

 

POŻYCZKI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
2018.12.17
POŻYCZKI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Pożyczki na nieruchomości  dla mikro, małych i średnich  przedsiębiorstw !
         Firmy prowadzące działalność na terenie województwa kujawsko – pomorskiego mogą otrzymać wsparcie finansowe dzięki Kujawsko – Pomorskiemu Funduszowi Rozwoju w wysokości nawet do 1 miliona zł na zakup nieruchomości. Twoja firma też może liczyć na taką pomoc.

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.