Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
SOŁTYSI WYBRANI - STARZY I NOWI
2019.02.18
SOŁTYSI WYBRANI - STARZY I NOWI

           Zakończył się  cykl 28 zebrań związanych z wyborami Sołtysów i Rad Sołeckich w sołectwach na terenie gminy. Zebrania odbyły się we wszystkich sołectwach i cieszyły się dużym zainteresowaniem. W siedmiu sołectwach  urząd sołtysa mieszkańcy powierzyli nowym kandydatom. Wśród 28 sołtysów Gminy Chełmża sprawujących  tę funkcję, połowa to kobiety.

20 lat za nimi…
2019.02.18
20 lat za nimi…

Ośrodek Zdrowia w Zelgnie świętował swój  jubileusz
          20 lat temu w naszej gminie  powołany został Samodzielny Publiczny Ośrodek Zdrowia w Zelgnie. Z tej okazji 15 lutego br. odbyła się uroczystość uświetniająca ten okrągły jubileusz. Ośrodek Zdrowia to ubiegłoroczny laureat wyróżnienia gminnego "Szlachetna Podkowa".                     

KARTA DUŻEJ RODZINY - warto skorzystać!
2019.02.15
KARTA  DUŻEJ   RODZINY - warto skorzystać!

KARTA  DUŻEJ   RODZINY   DLA  WSZYSTKICH  RODZIN  TROJGA   I  WIĘCEJ  DZIECI
         Od stycznia 2019 r. o Kartę Dużej Rodziny mogą również ubiegać się wszyscy rodzice oraz małżonkowie rodziców, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci. Wiek rodziców jak i wiek dzieci nie ma tu znaczenia. Najistotniejsze jest to, iż rodzice posiadali co najmniej troje dzieci.Karta Dużej Rodziny wydawana jest bezpłatnie.
        

PROPOZYCJA SZKOLEŃ KOMPUTEROWYCH
2019.02.14
PROPOZYCJA SZKOLEŃ KOMPUTEROWYCH

          Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w dofinansowanych szkoleniach komputerowych. Szkolenia skierowane są do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego powyżej 25 roku życia, którzy z własnej inicjatywy chcą nabywać, podnosić lub uzupełniać posiadane kompetencje i kwalifikacje oraz należą do jednej z trzech grup: osób z wykształceniem maksymalnie średnim, osób z niepełnosprawnością (bez względu na poziom wykształcenia), osób powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia).

 

Inicjuj z FIO na start – spotkania informacyjne
2019.02.14
Inicjuj z FIO na start – spotkania informacyjne

         Ośrodek TŁOK w ramach projektu „INICJUJ Z FIO na start” przyznaje granty do 5 tys. zł dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego. Najbliższe  spotkania informacyjne ws. grantów już jutro 15.02. br w Toruniu w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2 Piętro, ul. Marii Konopnickiej 13, sala warsztatowa godz. 10.00.W trakcie spotkania przedstawione zostaną m.in. zasady najnowszej edycji konkursu i realizacji projektu.        

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.