Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA
2018.12.27
DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA

       Tradycyjnie jak co roku tuż przed świętami do sekretariatu Urzędu Gminy napłynęły karty pocztowe z bożonarodzeniowymi i noworocznymi życzeniami dla lokalnych władz samorządowych oraz pracowników samorządowej administracji. Bardzo dziękujemy !
 
      

KOMUNIKAT SYLWESTROWY
2018.12.27
KOMUNIKAT SYLWESTROWY

        Okres sylwestrowej nocy to nie tylko czas szampańskiej zabawy i magii, ale także wzrost zagrożenia z powodu używania fajerwerków czy różnych środków pirotechnicznych. Co roku słyszymy informacje o poszkodowanych w wyniku braku rozwagi. Dlatego oto kilka zasad, którymi powinniśmy się wszyscy kierować.

 

POLSKIE KWIATY z PŁYTĄ
2018.12.27
POLSKIE KWIATY z PŁYTĄ

Zespół „POLSKIE KWIATY”  z Gminy Chełmża kończą rok 2018 z płytą! 
        Nagranie i wydanie płyty zespołu Polskie Kwiaty to zarówno tytuł jak i główny cel zrealizowanego tegorocznego zadania. W ramach projektu grupa docelowa- zespół, który jest prowadzony przez Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża wydał swoją debiutancką płytę CD w nakładzie 500 sztuk, na której znalazło  się 10 piosenek o charakterze ludowym.

 

BOŻONARODZENIOWE PRZESŁANIE z PLUSKOWĘS
2018.12.21
BOŻONARODZENIOWE PRZESŁANIE  z PLUSKOWĘS

         Już po raz czternasty bożonarodzeniowe przesłanie popłynęło z tego miejsca na całą gminę…Wszystko za sprawą uroczystego koncertu kolęd, który odbył się w Pluskowęsach. Atmosfera koncertu  wprowadziła wszystkich zebranych w magię zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia.Gospodarzami wieczoru byli Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki i  Dyrekcja SP Zelgno.         

TUTAJ BOGATO POD CHOINKĄ
2018.12.20
TUTAJ BOGATO POD CHOINKĄ

        Dwa nowe samochody Ople Mokka trafiły do chełmżyńskiej policji. Dzisiaj odbyło się ich oficjalne przekazanie. Zakup samochodów był możliwy dzięki wsparciu lokalnych samorządów i Komendy Wojewódzkiej Policji. Udział Gminy Chełmża w zakupie nowych samochodów policyjnych wyniósł 10 tys. zł.

 

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.