Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
ŚWIĄTYNIA WYPIĘKNIEJE
2019.07.02
ŚWIĄTYNIA WYPIĘKNIEJE

        Od ostatnich  lat unikalne obiekty sakralne w gminie pięknieją dzięki specjalnemu programowi realizowanemu w naszym województwie przez Urząd Marszałkowski.  Za sprawą 120 tys. zł  swój  wygląd poprawi kościółek parafialny w Dźwierznie. Tutejsza parafia dostała dofinansowanie na prace konserwatorskie przy elewacji kościoła.

MAŁE PROJEKTY, KTÓRE ZNACZĄ WIELE
2019.07.02
MAŁE PROJEKTY, KTÓRE ZNACZĄ WIELE

Działaj Lokalnie
 
        Sześć organizacji pozarządowych z Gminy Chełmża otrzymało wsparcie z programu "Działaj Lokalnie", który dla naszych organizacji od czterech lat koordynuje Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie. Udział Gminy Chełmża w tegorocznej edycji programu wyniesie 8 tys. zł.     

W TRASĘ PO GMINIE
2019.06.28
W TRASĘ PO GMINIE

         Tegoroczny objazd sołtysów po Gminie Chełmża to jeden z punktów czerwcowej narady z Wójtem Gminy Jackiem Czarneckim. Wcześniej odbyła się narada w Urzędzie, którą zdominowały podstawowe zagadnienia z pracy sołtysa.

ZBADAJ SIĘ NA TĘTNIAKA
2019.06.25
ZBADAJ SIĘ NA TĘTNIAKA

        Jeśli jesteś mężczyzną palącym papierosy w wieku od 65 lat do 74 roku życia możesz wykonać za darmo badanie USG brzucha w kierunku tętniaka aorty brzusznej. Miejsce badania: Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Chełmży Pracownia USG.

SKARBNIK UHONOROWANA
2019.06.25
SKARBNIK UHONOROWANA

            Serdecznie gratulujemy p. Marcie Rygielskiej – Skarbnikowi Gminy Chełmża odebranego z rąk Wicewojewody Józefa Ramlau Srebrnego Krzyża Zasługi za działalność na rzecz środowiska lokalnego.Wasze wysokie odznaczenia, są odznaczeniami jakimi Rzeczypospolita Polska chce uhonorować swoich obywateli za ich zasługi, za ich wybitność” – mówił podczas spotkania do odznaczonych i ich rodzin Wicewojewoda. 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.