Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH
2019.01.29
HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH

         UWAGA! W harmonogramie zebrań wiejskich w sołectwach opublikowanego w styczniowym numerze KURENDY pojawiły się błędy w  datach i godzinach niektórych zebrań sołeckich. Dotyczy to dokładnie sołectw: Brąchnówko, Browina, Dziemiony i Zelgno. Za błędy edytorskie bardzo przepraszamy i jeszcze raz podajemy poprawny Harmonogram zebrań wiejskich na rok 2019'.

   

ROLNIKU - KRUS INFORMUJE - zasady pobierania zaliczek w roku 2019'
2019.01.29
ROLNIKU - KRUS INFORMUJE - zasady pobierania zaliczek w roku 2019'

         Zasady potrącania zaliczek na podatek dochodowy i składek na ubezpieczenie zdrowotne z emerytur i rent rolniczych w 2019 r.
W związku z rozpoczęciem nowego roku podatkowego Kasa informuje, że  w 2019 r. będzie pobierała zaliczki na podatek dochodowy i składki na ubezpieczenie zdrowotne od wypłacanych emerytur i rent na zasadach analogicznych, jak w roku 2018.

ROLNIKU - KRUS INFORMUJE
2019.01.29
ROLNIKU - KRUS INFORMUJE

Obowiązki ciążące na rolnikach w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych w związku z zawartą umową o pomocy przy zbiorach.
          Informujemy o ukazaniu się na portalu podatkowym podatki.gov.pl objaśnienia podatkowego z dnia 18 stycznia 2019 r., które dotyczy obowiązków ciążących na rolnikach jako podmiotach wypłacających należności z tytułu umowy o pomocy przy zbiorach.

                                                                                                                        

 

ZAWIADOMIENIE WÓJTA GMINY CHEŁMŻA O ZWOŁANIU ZEBRAŃ WYBORCZYCH
2019.01.28

        W związku z podjęciem w dniu 15 stycznia 2019 r. przez Radę Gminy Chełmża uchwały nr V/49/19 w sprawie przeprowadzenia wyborów sołtysów oraz  rad sołeckich w sołectwach Gminy Chełmża informuję, że Zebrania Wyborcze odbędą się w dniach od 4 do 15 lutego 2019 r. zgodnie z harmonogramem stanowiącym załącznik do uchwały.

NOWY PŁATNIK - ZUS INFORMUJE
2019.01.24
NOWY PŁATNIK - ZUS INFORMUJE

           Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.