Urząd Gminy Chełmża

  • Aktualności    /   
COŚ DLA MŁODZIEŻY - PROJEKT MIĘDZYNARODOWY
2019.04.18
COŚ DLA MŁODZIEŻY - PROJEKT MIĘDZYNARODOWY

            Lokalna Grupa Działania Ziemia Gotyku prowadzi nabór uczestników do międzynarodowego projektu współpracy Eco-North (pol. Eko-Północ). Projekt posiada swoich zagranicznych partnerów w Finlandii, Łotwie i Estonii. To, co szczególnie może interesować przyszłych uczestników - to  seria obozów, które wypromują ekologię oraz przedsiębiorczość wśród młodych przedstawicieli każdego z partnerów. W projekcie mogą uczestniczyć osoby z obszaru działania LGD Ziemia Gotyku w wieku od 15 do 20 roku życia. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.
         

 

WIELKANOC Z KONKURSOWYM SERNIKIEM
2019.04.15
WIELKANOC Z KONKURSOWYM SERNIKIEM

         Poza babką i mazurkiem na świątecznym stole powinien się też znaleźć sernik wielkanocny. Jeśli w tym roku chcecie przygotować ten wypiek inaczej niż zazwyczaj, zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie propozycje na to wielkanocne ciasto.

 

UWAGA! KONKURS FOTO
2019.04.15
UWAGA! KONKURS FOTO

        Jeżeli lubisz robić zdjęcia, a do tego kochasz przyrodę możesz wziąć udział w konkursie fotograficznym i zawalczyć o nagrodę. Tematem konkursu jest „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”. Termin nadsyłania prac upływa 6 maja br.

 

MORSY KOŃCZĄ SEZON
2019.04.09
MORSY KOŃCZĄ SEZON

         Sezon na zimne kąpiele kończą foczki i morsy działający w grupie Morsy z Zalesia. Ostatnią wspólną kąpiel w wodach jeziora Chełmżyńskiego amatorzy zimowego pływania wyznaczyli sobie na najbliższą sobotę 13 kwietnia. Udział w niej zamierza wziąć blisko 120 osób! Rozpoczęcie spotkania godz. 9.00, duża plaża w Zalesiu.      

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ
2019.04.08
ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ

        Przywitaj pierwszy dzień lata nad morzem ! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wycieczce do Gdańska i Sopotu w dniu 22 czerwca br. W programie: zwiedzanie Z00 Gdańsk Oliwa oraz  Molo w Sopocie.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.