Urząd Gminy Chełmża

PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE - zapraszamy do Skąpego

        PRZEDSZKOLE TO FAJNE MIEJSCE, W PRZEDSZKOLU MIŁO PŁYNIE CZAS, WIĘC SZYBKO DOŁĄCZ DO NAS...Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zelgnie oraz Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat wraz z opiekunami, na wspólne gry, zabawy i warsztaty wielkanocne, które w dniu 30 marca br. w godz. 10:00 do 13:00 odbędą się w przedszkolu w Skąpem – w AKADEMII MILUSIŃSKICH. Organizatorzy spotkania liczą, że miejsce to na tyle spodoba się maluchom, że zechcą tutaj powracać codziennie. Zajęcia w AKADEMII MILUSIŃSKICH odbywają się  od poniedziałku do piątku po 5 godzin dziennie w godz. 8-13.00. A w ofercie punktu przedszkolnego: pomoce dydaktyczne i plastyczne, organizacja spektakli teatralnych oraz wycieczek dla dzieci, zajęcia z języka angielskiego i rytmiki, zajęcia z logopedą.

           W sprawie zapisów dzieci do punktu należy kontaktować się z Zespołem Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół Gminy Chełmża tel. 663 533 500.

K.Orłowska

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.