Urząd Gminy Chełmża

"Rodzynki z pozarządówki"- termin zgłoszeń ucieka!

         Organizacje pozarządowe mogą zgłaszać się do konkursu o  nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. "Rodzynki z pozarządówki". To już dwunasta edycja tego ważnego dla NGO-sów z naszego regionu konkursu. Termin na składanie wniosków aplikacyjnych upływa 29 marca br.

          Konkurs obejmuje inicjatywy (projekty) stowarzyszeń, fundacji oraz podmiotów, o których mowa niżej, zrealizowane na terenie województwa  kujawsko-pomorskiego na rzecz pożytku publicznego w 2018 r. Nagrody Marszałka w ramach Konkursu „Rodzynki z pozarządówki” mają charakter pieniężny. Łączna pula środków przeznaczona na nagrody w 2019 r. wynosi 30 000,00 zł. W konkursie nie mogą uczestniczyć organizacje nagrodzone w poprzednich trzech edycjach konkursu. Więcej informacji i formularz aplikacyjny poniżej w załącznikach.

K.Orłowska

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.