• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Nawigacja

Treść

WIELKIE W GMINIE GRANIE !

27.Finał WOŚP - KOŃCZEWICE - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

          Mieszkańcy gminy mogą włączyć się w wielkie granie tegorocznej WOŚP. Zagramy w najbliższą niedzielę 13 stycznia br. w szkole w Kończewicach, godz. 16.00. Podczas ubiegłorocznego finału WOŚP miejscowy sztab na swoim koncie zgromadził kwotę 58 628,82 zł. W tym roku znowu bijemy rekord!

To tutaj  organizowany jest gminny sztab WOŚP. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

          W samej szkole jednak " granie" rozpoczyna się  już dzisiaj. Tradycyjnie dla przedszkolaków i uczniów klas młodszych odbędzie się bal przebierańców. W trakcie balu przeprowadzona będzie loteria fantowa, a panie z miejscowego KGW w Kończewicach od rana będą już smażyły domowe pączki. W oddziale szkoły w Głuchowie w tym samym czasie młodzież weźmie udział w rozgrywkach sportowych. W sprzedaży będą tutaj z kolei  gofry i naleśniki, biżuteria. Uczniowie będą także licytować gadżety WOŚP oraz bony na różne atrakcje jak np. śniadanie przygotowane przez nauczycieli. Wszystkie środki zebrane tego dnia trafią do puszek wolontariuszy.
 - Natomiast w niedzielę, w  dzień finału zaczynamy od godz.16.00 w sali sportowej w Kończewicach. Będą prezentacje wokalno-instrumentalne naszych uzdolnionych uczniów, pokaz tańca towarzyskiego, mini recital naszej absolwentki Oliwii Wiśniewskiej. Wystąpi też zwycięzca telewizyjnego show " Ja cię kręcę"- również nasz absolwent Jędrzej Ziółkowski – informuje szefowa sztabu WOŚP w Kończewicach Mirosława Pawlikowska. W międzyczasie licytowane będą gadżety 27 finału, będzie kawiarenka z kawą i ciastem organizowana przez  panie z KGW z Głuchowa, a kto zgłodnieje będzie mógł posilić się grochówką ugotowaną na tę okazję przez Koło Kobiet Aktywnych OD-NOVA z Bielczyn. Zwieńczeniem imprezy będzie mecz piłki siatkowej VIP-ów. - Mamy nadzieję, że zaproszeni goście dopiszą i razem będziemy się fantastycznie bawili, przy okazji zbierając środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, bo przecież " pomaganie jest dziecinnie proste" – dodaje szefowa sztabu.
 

K.Orłowska

Wstecz

Menu w stopce

  • Zdjęcie tablic Urzędu Gminy

Dane teleadresowe

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża

Tel. 566756077, 566756076

Email info@gminachelmza.pl

Adres skrytki ePUAP  /1k6o1ww2df/SkrytkaESP

Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543

 

Godziny urzędowania

poniedziałki, środy, czwartki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

wtorki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

piątki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

kasa zamykana jest 30 minut przed zamknięciem Urzędu Gminy

Stopka