Urząd Gminy Chełmża

Menu pomocnicze

SPOŁECZNICY SĄ WŚRÓD NAS

          Nie ma społeczności, w której nie byłoby osoby lub grupy osób, które w szczególny sposób wyróżniają się w działalności społecznej na rzecz mieszańców powiatu. Dlatego warto rozejrzeć się w swoim otoczeniu i zgłosić taką kandydaturę do trzeciej już edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku Powiatu Toruńskiego” ! Termin przyjmowania formularzy zgłoszeniowych upływa 15 listopada. W ubiegłym roku ten zaszczytny  tytuł otrzymała Stanisława Stasieczek z Zelgna,a wyróżnienie trafiło do rąk Marii Kucharzewskiej z Głuchowa, obydwie panie to mieszkanki naszej gminy.

       Te bezinteresowne działania na rzecz innych to miedzy innymi aktywnie organizowana pomoc sąsiedzka, udzielanie się, wspieranie lokalnych społeczności, seniorów, dzieci.Do konkursu zgłosić można pełnoletnie osoby lub zespół osób, które w szczególny sposób wyróżniają się w działalności społecznej na rzecz mieszańców powiatu.

          Komisja konkursowa porównując kandydatury zwróci szczególną uwagę na skuteczność podejmowanych działań, kreatywność i pomysłowość działań, ale także na współpracę i umiejętność zaangażowania innych osób. Kandydatów do Konkursu zgłaszać mogą nie tylko instytucje publiczne i organizacje pozarządowe, ale także osoby prywatne. Na laureata konkursu czeka statuetka oraz nagroda rzeczowa. Wręczenie nagrody odbędzie się podczas Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych.

Regulamin i druk formularza do pobrania pod poniższym adresem: https://www.powiattorunski.pl/8186,aktualnosci-ngo?tresc=75897

K.Orłowska

Foto.: Starostwo Powiatowe,2017'

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.