• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Nawigacja

Treść

Szlachetna podkowa dla Majątku w Zalesiu

        Spotkanie z rolnikami z Gminy Chełmża stało się wyjątkową okazją do wręczenia Szlachetnej Podkowy w kategorii Rolnictwo i Rozwój Obszarów Wiejskich. Laureatką wyróżnienia została pani Barbara Siwek – Prezes Majątku Rolnego Zalesie Sp. z o.o. Wyróżnienie to  nadawane jest  w kilku kategoriach  : promocja gminy, rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich, sport i rekreacja, współpraca z samorządem Gminy Chełmża, kultura, sztuka, ochrona dziedzictwa narodowego, wzorowy pracownik, działalność społeczna i charytatywna, inicjatywa roku, aktywny obywatel, aktywna organizacja. Wyróżnienie   Szlachetna Podkowa dla wyróżnionych  jest dużą mobilizacją do dalszych działań i rozwoju w swoich dziedzinach.

         Majątek Rolny Zalesie Sp. z o.o. liczy 350 ha. Większość struktury upraw stanowią buraki cukrowe. Gospodarstwo korzysta z wszystkich możliwych funduszy unijnych, na bieżąco inwestując w swój potencjał gospodarczy: sprzęt, budynki.
W ubiegłym roku  pani Barbara Siwek z rąk Prezesa ARiMR odebrała list gratulacyjny dla producentów rolnych zasłużonych w rozwój rolnictwa w Powiecie Toruńskim. Szlachetną Podkowę naszej  Laureatce w obecności właścicieli gospodarstw rolnych z gminy  i przybyłych gości, podczas spotkania szkoleniowo – informacyjnego w Grzywnie wręczyli  Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki i Wiceprzewodnicząca RG Chełmża Stanisława  Stasieczek.

         Laureatce Szlachetnej Podkowy p. Barbarze Siwek  gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów i powodzenia w prowadzonej działalności  na rzecz rolnictwa w Gminie Chełmża i w regionie.

K.Orłowska

Wstecz

Menu w stopce

Kontakt

  • Pink Floyd - Dark Side of the Moon

Dane teleadresowe

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża

Tel. 566756077, 566756076

Email info@gminachelmza.pl

Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543

 

Godziny urzędowania

poniedziałki, środy, czwartki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

wtorki
od godz. 7:30 do godz. 16:30

piątki
od godz. 7:00 do godz. 14:00

kasa zamykana jest 30 minut przed zamknięciem Urzędu Gminy

Stopka