Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

Szlachetna podkowa dla Majątku w Zalesiu

        Spotkanie z rolnikami z Gminy Chełmża stało się wyjątkową okazją do wręczenia Szlachetnej Podkowy w kategorii Rolnictwo i Rozwój Obszarów Wiejskich. Laureatką wyróżnienia została pani Barbara Siwek – Prezes Majątku Rolnego Zalesie Sp. z o.o. Wyróżnienie to  nadawane jest  w kilku kategoriach  : promocja gminy, rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich, sport i rekreacja, współpraca z samorządem Gminy Chełmża, kultura, sztuka, ochrona dziedzictwa narodowego, wzorowy pracownik, działalność społeczna i charytatywna, inicjatywa roku, aktywny obywatel, aktywna organizacja. Wyróżnienie   Szlachetna Podkowa dla wyróżnionych  jest dużą mobilizacją do dalszych działań i rozwoju w swoich dziedzinach.

         Majątek Rolny Zalesie Sp. z o.o. liczy 350 ha. Większość struktury upraw stanowią buraki cukrowe. Gospodarstwo korzysta z wszystkich możliwych funduszy unijnych, na bieżąco inwestując w swój potencjał gospodarczy: sprzęt, budynki.
W ubiegłym roku  pani Barbara Siwek z rąk Prezesa ARiMR odebrała list gratulacyjny dla producentów rolnych zasłużonych w rozwój rolnictwa w Powiecie Toruńskim. Szlachetną Podkowę naszej  Laureatce w obecności właścicieli gospodarstw rolnych z gminy  i przybyłych gości, podczas spotkania szkoleniowo – informacyjnego w Grzywnie wręczyli  Wójt Gminy Chełmża Jacek Czarnecki i Wiceprzewodnicząca RG Chełmża Stanisława  Stasieczek.

         Laureatce Szlachetnej Podkowy p. Barbarze Siwek  gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów i powodzenia w prowadzonej działalności  na rzecz rolnictwa w Gminie Chełmża i w regionie.

K.Orłowska

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.