Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

AKCYZA 2016 NA START !

        Przypominamy, że jak co roku w lutym przypada termin na złożenie wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego. Tym razem wnioski będziemy przyjmować dłużej, bo od 1 lutego 2016 r. do 2 marca br. Ponadto, dobrą wiadomością jest to, że została zwiększona stawka zwrotu za 1 litr oleju napędowego i wynosi ona 1,00 zł/l jednocześnie zwiększając stawkę zwrotu za hektar do 86,00 zł. Do wniosku należy dołączyć faktury dokumentujące zakup oleju napędowego w okresie 1 sierpnia 2015 r. – 30 stycznia 2016 r.
       W tym roku postanowiliśmy odejść od przygotowywania harmonogramu składania wniosków. Chcąc zachęcić Państwa do składania wniosków jak najszybciej, najlepiej na początku lutego, przygotowaliśmy prezent w postaci gadżetu dla pierwszych 100 osób, które złożą u nas wniosek. Zaś osobom zapominalskim, które przyjdą w ostatnich kilku dniach wspomnianego terminu, gwarantujemy, że otrzymają prezent w postaci kilkunastoosobowej kolejki, w której trzeba będzie poczekać na złożenie wniosku. Do Państwa decyzji należy, który upominek Państwo wolą.

E.Lewandowska

Podinspektor ds. działalności gosp.,
dodatków mieszk. archiwum i adm.

 

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.