Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

RAZEM BYLI JUŻ PO RAZ PIĘTNASTY !

        Piętnasty raz - to brzmi dumnie. Taka rocznica i jak zwykle ciepła, rodzinna atmosfera. Dopisali stali bywalcy i wierni goście. Było świątecznie i wesoło. Udała się wielka gala małych artystów w koncercie pt. „Kłopoty Mikołaja”. A to wszystko miało miejsce podczas XV już spotkania integracyjnego "CHCEMY BYĆ RAZEM".
        W tym roku wiele w życiu Mikołaja musiało się zmienić. Dieta, wymiary, a przede wszystkim paczki dla dzieci. Przesłaniem tegorocznej imprezy było zdrowe jedzenie i więcej ruchu. Nawet menu naszej wspólnej biesiady było jakby zdrowsze. Tańczył „Figielek”, grały „Zelinki”, śpiewał chór „Da Capo”. Czas minął niezwykle szybko. Razem z pierwszą gwiazdką przyszedł do nas Święty Mikołaj.  Dziękujemy wszystkim gościom małym i dużym, pracownikom i nauczycielom naszej szkoły i tym, którzy wsparli nasze działania. Dziękujemy Wójtowi Gminy Chełmża p. J. Czarneckiemu, Wiceprzewodniczącej Rady Gminy  p. S. Stasieczek, GOPS w Chełmży, fundatorom naszych zimowych dekoracji - właścicielom firmy „SEPPA” – Państwu A.J. Gil i A.P. Węgrzyn, Państwu M.K. Lewandowskim właścicielom firmy „Diagnotest” z Zelgna, firmie przetwórstwa rolno-spożywczego „Remedium” Państwu G.W. Oleśniewicz i  klasowym Radom Rodziców za pyszne ciasta.
Dziękujemy!

Organizatorzy

Foto: nadesłane
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.