Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

INICJATYWA Z URZĘDU

Trwa organizacja Sąsiedzkiej  Paczki  

       Choć do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, to jednak charytatywne akcje związane z nimi już ruszyły. Rozkręca się także akcja „Sąsiedzka Paczka 2015” przy Urzędzie Gminy w Chełmży. Przez dwa tygodnie udało się  zebrać blisko 1 tysiąc złotych. Na zbiórkę trafiają także zabawki dla dzieci. Mogą to też być artykuły spożywcze. A to wszystko w świątecznych paczkach trafi do obdarowanych rodzin z gminy. Akcja potrwa do 15 grudnia.
      Pomysłodawcą i realizatorem inicjatywy jest zespół ds. Sąsiedzkiej Paczki  w skład którego wchodzi grupa  pracowników samorządowych z ul. Wodnej 2.
     Poprzednie dwie edycje Sąsiedzkiej Paczki zakończyły się sukcesem. Więc i w tym roku organizatorzy wierzą w powodzenie pomocowej akcji, której odbiorcami jak zawsze będą  mieszkańcy gminy. Liczą na  zaangażowanie i współpracę darczyńców, dzięki  którym  paczki świąteczne mogą  być jeszcze bogatsze niż w poprzednich edycjach. Jest jeszcze czas, aby wesprzeć akcję finansowo lub rzeczowo. Corocznie darczyńcami w akcji są pracownicy UG i jednostek organizacyjnych, Radni Gminni i Sołtysi. Prywatnych sponsorów także nie brakuje. Zachęcamy do udziału we wspomnianej akcji, a za każde wsparcie z  góry dziękujemy! Kontakt : UG Chełmża, pok. nr 1, tel. 56 675 60 76 wew. 46.
K.Orłowska

Grafika: Google

 

 

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.