Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

ZOSTAŃ SŁUCHACZEM UTW

        Spotkanie informacyjne dotyczące funkcjonowania filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku w naszej gminie już za nami. W spotkaniu uczestniczyły 23 osoby. Jednak, aby Uniwersytet mógł w gminie otworzyć swoje podboje, to grupa słuchaczy powinna liczyć 30 osób. Cały czas trwa jeszcze  nabór uczestników. Organizatorem UTW jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Podczas spotkania ustalono, że zajęcia odbywać się będą w sali nr 4 UG Chełmża, dwa razy  w miesiącu w środy o godz. 17.30.
        Inaugurację roku akademickiego oraz podpisanie umowy o współpracy przy wymaganej liczbie  uczestników  zaplanowano na 18 listopada br. na godz. 17.30 w UG Chełmża, sala nr. 4. 
Jeżeli wśród mieszkańców gminy są jeszcze  chętni, którzy chcieliby dołączyć do grona słuchaczy powstającego uniwersytetu w dalszym ciągu mogą zapisywać  się na zajęcia. Kontakt -  UG Chełmża p. E.Lewandowska, pok. nr 15, tel. 56 675 60 76 wew. 44. 
        A co  czeka słuchaczy UTW? Zajęcia są bardzo zróżnicowane. Wykłady z różnych dziedzin prowadzone będą przez naukowców uniwersyteckich, pogadanki w ramach sekcji dyskusyjno-integracyjnej, imprezy kulturalne, turystyka krajoznawcza i wypoczynkowo-rehabilitacyjna, nauka języków obcych, kursy komputerowe, a także szeroki wachlarz warsztatów z haftowania, plastyki, a nawet śpiewu. Ci, którzy lubią pograć w brydża, wśród zajęć też znajdą coś dla siebie. Nie ma więc po co siedzieć samemu w domu, gdy na uniwersytecie czeka tyle atrakcji.
KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.