Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

BON ZAKUPOWY NA NAGRODĘ

       Starosta Toruński po raz pierwszy zaprasza do pilotażowego konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę Społeczną”. Do wygrania jest bon zakupowy o wartości 1000 zł ! Zgłoszenia inicjatyw oraz szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 56 662-88-42. Na zgłoszenia Starostwo czeka  do 20 listopada br.

       Konkurs skierowany jest zarówno do grup formalnych – stowarzyszeń i fundacji - jak również do grup nieformalnych, czyli kół gospodyń wiejskich, mieszkańców sołectw, uczniów szkół czy też mieszkańców domów pomocy społecznej z terenu powiatu toruńskiego, realizujących zadania na rzecz powiatu i jego mieszkańców. Do konkursu mogą być zgłaszane inicjatywy zrealizowane przez grupy podczas całego okresu ich działalności. Zgłoszone przedsięwzięcia zostaną zaprezentowane przez ich realizatorów podczas Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w grudniu br. To właśnie uczestnicy forum – w drodze demokratycznego i tajnego głosowania - dokonają wyboru najciekawszego z nich.

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.