Gmina Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

OSP doposażone

BĘDĄ BARDZIEJ NOWOCZEŚNI
      Zupełnie nowy sprzęt ratowniczy  w ostatnich dniach  trafił  do trzech  jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z naszej gminy. Po pompie pływającej otrzymały jednostki w Grzegorzu i Skąpem. Z kolei OSP w Kuczwałach wzbogaciło się o pompę szlamową. Łączna wartość wymienionego sprzętu jaka trafiła do dyspozycji naszych strażaków to prawie 16 tys. zł.
       Strażacy sprzęt otrzymali w ramach projektu „Ludziom na ratunek” realizowanego przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
      Wyposażenie do strażaków z regionu trafia w ramach realizowanego przez oddział wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP czwartego już etapu projektu „Ludziom na ratunek - zakup sprzętu specjalistycznego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego”. Całkowita wartość przedsięwzięcia to ponad 1,2 miliona złotych z czego 965 tysięcy złotych to kwota dofinansowania z  Regionalnego Programu Operacyjnego.

KO
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.