Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

POMOŻEMY TWOJEMU BIZNESOWI

        Zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej? Nie zwlekaj! Gmina Chełmża przygotowała pakiet rozwiązań dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Dzięki temu  już na starcie swojej firmy możesz liczyć na benefity, które sprawią, że łatwiej utrzymasz się na rynku. Serdecznie zapraszamy osoby, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej do udziału w spotkaniu szkoleniowym, na którym eksperci powiedzą Ci:

- co zrobić, żeby rozpocząć działalność gospodarczą – jakie formalności musisz załatwić;
- jak załatwić sprawy księgowe, z ZUS i Urzędem Skarbowym;
- jak wypełnić druki zgłoszeniowe;

Dzięki nam przekonasz się, że nie taki diabeł straszny jak go malują! Dlatego nie zwlekaj! Pierwsze osoby, które skorzystają z naszej oferty mogą liczyć na bezpłatne wsparcie księgowej!

        Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu szkoleniowym proszę o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko, adres i nr telefonu na adres email: firma@gminachelmza.pl, zgłoszenie telefoniczne: 56 675 60 77 wew. 44 lub osobiste u p. Ewy Lewandowskiej,p. nr 15, Urząd Gminy Chełmża. Na zgłoszenia czekamy do piątku - 09 październik br.

Szczegółowe informacje dot. szkolenia zostaną przedstawione po tym terminie. Liczba miejsc ograniczona!
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.