Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

MULTIMEDIALNA PRACOWNIA w realizacji

       Biblioteka w Skąpem jest laureatem tegorocznego  Plebiscytu na Pracownię Orange, który jeszcze nie tak dawno mieliśmy okazję śledzić i w nim jednocześnie uczestniczyć. To właśnie dzięki zaangażowanym internautom, którzy głosowali na inicjatywę mieszkańców Skąpego powstanie tutaj  jedna z 26 takich Pracowni. Teraz przed miejscowymi realizatorami projektu  mnóstwo pracy.  Pierwszy krok w realizacji przedsięwzięcia to przygotowanie pomieszczenia do aranżacji w nim multimedialnej świetlicy.
      Na wyposażenie Pracowni składają  się takie sprzęty jak między innymi:  3 komputery stacjonarne typu all in one, wyposażone w system operacyjny Windows wraz z niezbędnymi licencjami, telewizor LCD 40 cali, konsola PLAY STATION 3 z dwoma sterownikami i 2 grami, meble takie jak  3 biurka,10 krzeseł, stolik RTV, 1 stół, zestaw półek, szafka do konsoli gier. Poza tym w pracowni mieszkańcy będą mieli dostęp do bezpłatnego  Internetu aż przez  24 miesiące. Miejsce pracowni w gminnym budynku oznakowane zostanie na zewnątrz  specjalnym podświetlanym kasetonem, a ściany wewnątrz pracowni pokryje farba magnetyczna. Poniżej docelowa aranżacja  Pracowni Orange w Skąpem.

KO


 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.