Gmina Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

MIRAKOWO - Wakacyjny Klub rusza!

       Mieszkańcy Mirakowa i okolicy, którzy znajdą chwilę wolnego wakacyjnego czasu już od 13 lipca (poniedziałek) mogą udać się do miejscowej świetlicy i wziąć udział w Wakacyjnym Klubie Mirakowo. Świetlica w ramach wspomnianej inicjatywy będzie dostępna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 13.00 – 17.00.
        To tutaj właśnie przez całe wakacje będzie czynny Wakacyjny Klub dla mieszkańców. A co w tym Klubie ? Pakiet atrakcji jest  dość ciekawy. Organizatorzy: Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża i Radna Gminna Magda Kopik zadbali już o to, aby uczestnicy Klubu się nie nudzili. Codziennie funkcjonować będzie kącik prasowy i  kącik MALUCHA. Dorośli będą mogli poczytać czy poprzeglądać kolorową prasę, wypić kawę i spotkać się ze znajomymi. Z kolei dzieci wspólnie się pobawią i uczestniczyć będą w zajęciach animacji kulturalnej. Poza tym w planie są gry i zabawy na świeżym powietrzu. Zorganizowane zostaną również spotkania dla seniorów i z ratownikiem medycznym. Klubowicze będą mogli wziąć udział w kulinarnych … wariacjach, czyli będzie też i coś smacznego. Zaplanowane jest także spotkanie  muzyczne, które uświetni kapela  ludowa. Finałem dwumiesięcznych spotkań w Klubie Wakacyjnym Mirakowo  będzie  wspólna wycieczka aktywnych klubowiczów. Zapraszamy mieszkańców do udziału w proponowanej na wakacje inicjatywie lokalnej.

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.