Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

NASZA WIOSKA …W SIECI

       Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów stworzyło portal Naszawioska.pl, za pomocą którego społeczności wiejskie mogą bezpłatnie zakładać swoje strony internetowe w oparciu o specjalnie przygotowany do tego celu szablon. Proces ten jest bardzo prosty, podobnie jak zakładanie konta na portalach społecznościowych. Aby założyć swoją stronę internetową w w/w portalu należy wejść na stronę www.naszawioska.pl oraz kliknąć na przycisk DODAJ SOŁECTWO  w prawym górnym rogu. Szczegóły pod numerem tel. 605 123 007.

       Portal jest oparty o interaktywną mapę Polski, z dokładnością do gminy przez co społeczności lokalne nie tylko mają łatwiejszy kontakt ze sobą, ale także mogą promować swoją małą ojczyznę. Rejestrując się, sołectwa otrzymują bezpłatnie: narzędzie do stworzenia i administrowania swojej strony internetowej, unikatowy adres internetowy www.nazwawsi.naszawioska.pl, serwer do utrzymania strony w Internecie, telefoniczną pomoc w zakładaniu i prowadzeniu strony.

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.