Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

WYTAŃCZONE SUKCESY

PASJE NASZYCH MIESZKAŃCÓW

       Oskar Bogun –  to mieszkaniec Zelgna, uczeń IV kl. SP w Zelgnie i kolejny mieszkaniec gminy, który  dołącza do grona mieszkańców Gminy Chełmża z pasją. W dniu dzisiejszym dotychczasowe osiągnięcia Oskara docenione zostały przez lokalne władze samorządowe. Oskar razem z mamą Katarzyną byli gośćmi podczas obrad sesji Rady Gminy i z rąk Wójta Jacka Czarneckiego i Przewodniczącego Rady Gminy Janusza Iwańskiego odebrał list gratulacyjny i upominki.
       Oskar uwielbia tańczyć.  Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 3,5 lat w Studio Tańca Justyny i Jakuba Pyras w Chełmży. Dzisiaj jego lista osiągnięć z mistrzowskimi tytułami  w tej dyscyplinie jest bardzo długa. Świadczą o tym zgromadzone przez młodego tancerza puchary i medale. Uprawia taniec towarzyski. Systematycznie uczestniczy na licznych pokazach i turniejach tańca zdobywając ze swoją partnerką puchary , medale i dyplomy. Uczestniczy w stacjonarnych obozach  letnich i zimowych organizowanych przez w/w szkołę tańca. W 2013 roku uczestniczył w obozie tanecznym w Wilkasach k/Giżycka, podczas którego  poza wypoczynkiem intensywnie  trenował  taniec. Klasyfikacje taneczne rozpoczynał w klasie H do lat 7. Obecnie przeklasyfikowany został z klasy F do E ( kat. wiekowa 10-11 lat).
      Największy sukces taneczny, jak sam twierdzi osiągnął  dokładnie 14.06.br  w Toruniu zdobywając  1 miejsce w Kujawsko - Pomorskiej Lidze Tanecznej. Podobnych sukcesów ma za sobą więcej. Chociażby w Sierpcu tego roku zajął I  miejsce Grand Prix Polski w Sportowym Tańcu Towarzyskim. Poza tańcem gra w piłkę nożną. Jest zawodnikiem  w KSGCh CYKLON Kończewice.

Poniżej kilka zdjęć ze zbiorów Oskara, na których widać Jego aktywne uczestnictwo w tej dziedzinie sportu.


KO
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.