Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

POLSKIE KWIATY W SEJMIE

       Zespół wokalny POLSKIE KWIATY  z naszej gminy w dniu wczorajszym w swoim wykonaniu zadedykował koncert piosenek i pieśni  ludowych wszystkim wędkarzom zrzeszonym w Polskim Związku Wędkarskim. Organizacja ta w roku bieżącym świętuje  jubileusz 65-lecia swojej działalności . Koncert i spotkanie w atmosferze święta rybackiego miało miejsce w sali kolumnowej Sejmu  RP w Warszawie.  POLSKIE KWIATY po raz pierwszy mieli okazję  usłyszeć nie tylko wędkarze i rybacy przybyli z całego kraju na wczorajszą konferencję "Nowe perspektywy finansowania na lata 2014-2020". Publicznością zespołu byli także  ministrowie i parlamentarzyści. Zaproszenie do Sejmu to wielkie wyróżnienie dla zespołu.
      Zespół spotkał się ze strony publiczności z ogromnym zachwytem i zainteresowaniem. To był ważny dzień w działalności zespołu POLSKIE KWIATY.
      Wyjazd i pobyt zespołu POLSKIE KWIATY  z koncertem w Sejmie zorganizował  Polski Związek Wędkarski Okręg w Toruniu, który był współorganizatorem wczorajszego wydarzenia. Udział w konferencji wzięli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Środowiska, posłowie, senatorowie, środowiska naukowe. Poza koncertem nasi mieszkańcy mieli okazję zwiedzić Sejm, spotkać się i porozmawiać z politykami, których niektórzy do tej pory znali tylko z ekranu. Pobyt naszych mieszkańców w Sejmie podsumowała wspólna degustacja ryb w restauracji sejmowej.
KO
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.