Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

DZIĘKI ICH KWIATOM I CAŁA GMINA PIĘKNIEJE

Zaproszenie do udziału w konkursie „Piękna Zagroda”
 

       Pasjonatów ogrodnictwa, którzy bez kwiatów nie potrafią żyć, przez cały sezon  starają się, aby w ich ogródkach i zagrodach coś kwitło, potrafią zagospodarować każdy,  pusty kawałek ziemi zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu „Piękna Zagroda”. Konkurs ten ma zachęcać mieszkańców gmin i powiatu do podnoszenia estetyki polskiej wsi. Poza tym, konkurs pokazuje i promuje mieszkańców, którzy dbają o estetykę zabudowy swoich siedlisk i gospodarstw, dbają o warunki higieniczno – sanitarne w tych gospodarstwach. Właśnie tacy mieszkańcy pozostają wzorem dla innych, jak można dbać o swoje najbliższe otoczenie. Ten konkurs służy promowaniu takich właśnie postaw.
         Organizatorami konkursu są: Wójt Gminy, Starosta Powiatu Toruńskiego oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Chełmży. Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach: gminnym i powiatowym. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie deklaracji udziału w Urzędzie Gminy, ul. Wodna 2, pok. nr 6 w terminie do 20 czerwca br. Poniżej do pobrania udostępniamy regulamin konkursu i kartę zgłoszenia.
KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.