Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

MASZ POMYSŁ - ZGŁOŚ GO DO BAZY POMYSŁÓW

        W dalszym ciągu mieszkańcy Gminy Chełmża, obszaru objętego działaniami Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Gotyku" mogą zgłaszać swoje pomysły do nowej strategii rozwoju na lata 2015-2022 tworzonej przez Lokalną Grupę Działania "Ziemia Gotyku". Termin zgłaszania pomysłów wydłużony zostaje do końca maja  br. Zebrane pomysły posłużą do wytyczenia kierunków działań na najbliższe lata i pozyskania środków dla mieszkańców obszaru z funduszy unijnych. Do dnia 15 maja do Bazy pomysłów wpłynęło 33 projekty. Wszystkie zgłoszone pomysły są przez LGD  analizowane i zostaną uwzględnione w koncepcji LSR. Obszar objęty działaniami LGD "Ziemia Gotyku" stanowią gminy: Miasto Chełmża, Gmina Chełmża, Gmina Łubianka, Gmina Łysomice i Gmina Papowo Biskupie. Wypełniony formularz w powyższym terminie należy przesłać do LGD.
Formularz w formie online dostępny jest pod poniższym adresem: https://docs.google.com/forms/d/1dkBRtTGnwpno1Ipr_Yx8-1_5w-JCh3G-3o86F-lc9e8/viewform


„Ziemia Gotyku” Lokalna Grupa Działania
e-mail: lgd@ziemiagotyku.com
www.ziemiagotyku.com
 

KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.