Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

CZAS NA TEMAT - AGROTURYSTYKA

   ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE   

      Agroturystyka – to forma wypoczynku w warunkach zbliżonych do wiejskich. W ostatnich latach  traktowana jest jako alternatywne do rolnictwa źródło dochodu mieszkańców wsi. Do zagadnień związanych z agroturystyką ma zachęcić mieszkańców naszej gminy najbliższe szkolenie pn."PODJĘCIE LUB ROZWINIĘCIE DZIAŁALNOŚCI AGROTURYSTYCZNEJ". Zapraszamy do udziału.

      Mieszkańcu, jeżeli chcesz zasięgnąć wiedzy na tematy  prawne regulujące powstawanie i funkcjonowanie gospodarstw agroturystycznych, jak tworzyć ofertę gospodarstwa agroturystycznego dla różnych grup klientów, jak promować takie gospodarstwo i jak wygląda finansowanie inwestycji w zakresie utworzenia i rozwoju gospodarstw agroturystycznych to weź udział w najbliższym szkoleniu organizowanym przez Lokalną Grupę Rybacką RYBAK. Szkolenie nosi tytuł "PODJĘCIE LUB ROZWINIĘCIE DZIAŁALNOŚCI AGROTURYSTYCZNEJ". 

       Termin szkolenia  - 13 maja br. w godz. 13:00 – 17:00,  Urząd Gminy Chełmża, ul. Wodna 2, 87-140 Chełmża, sala nr 4. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 8 maja br.  pod numerem  tel. biura LGR 56 688 30 09 lub w UG  Chełmża u p. K. Orłowskiej, tel. 56 675 60 76 wew.52.

KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.