Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

Uśmiech dziecka … na konkurs

       Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża zaprasza do udziału  w konkursie fotografii „Uśmiech Dziecka”. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się  podczas Gminnego Dnia Dziecka 31 maja br.  w Nawrze. Autorzy dziesięciu najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni. Cele konkursu jest przede wszystkim ukazanie  radości i zadowolenia ze wspólnego działania rodzica i dziecka, pokazanie dziecka  w naturalnych sytuacjach i podczas spontanicznej zabawy z  jego uśmiechem.  Termin i warunki konkursu określa Regulamin.
Fotografie należy wysłać w terminie do 25.05.2015 r. na adres e-mail: cik@gminachelmza.pl wraz z następującymi informacjami: imię, nazwisko oraz wiek dziecka; komentarz do zdjęcia; zgoda na przetwarzanie danych osobowych i na upowszechnianie wizerunku dziecka (w formie skanu).
     Wszelkie szczegółowe informacje na temat konkursu są udzielane przez Organizatora - Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża, pod numerem tel. (56) 637 71 29, 691 774 376.
Poniżej  do pobrania dokumenty konkursowe.

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.