Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

KSIĄŻKA, AUDIOBOOK CZY INTERNET – na wyciągnięcie ręki

        Biblioteki gminne w miejscowościach: Zelgno, Skąpe, Grzywna, Głuchowo to na co dzień  miejsca w naszej gminie  z dostępem do książek, audiobooków i bezpłatnego internetu. A popołudniami często to jedyne miejsce w miejscowości, gdzie dzieci i młodzież mogą w bezpieczny sposób spędzać swój wolny czas.
        Już niebawem, bo w maju biblioteki świętować będą Tydzień Bibliotek. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. W dniach 8-15 maja  biblioteki przeprowadzą aktywną akcję promocyjną. Akcja ta  ma  na celu podkreślenie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia lokalnych społeczności, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. W Gminie Chełmża impreza promocyjna pod nazwą Święto Biblioteki odbędzie się 8 maja w Zelgnie. " - W tym dniu na czytelników w Bibliotece Samorządowej w Zelgnie będzie czekać mnóstwo atrakcji, w tym drobne upominki. Świętować będziemy także Rok Teatru Polskiego. Zapraszamy mieszkańców do odwiedzania naszych bibliotek i do udziału w zaplanowanym Święcie" - zachęca do udziału w wydarzeniu  Dyrektor Biblioteki Samorządowej  w Zelgnie Justyna Błaszczyk.
 

KO

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.