Gmina Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

ZELGNO - Mury pną się do góry

          Przy Szkole Podstawowej w Zelgnie  trwa budowa nowoczesnej sali gimnastycznej. Obiekt będzie gotowy pod koniec lipca 2016 roku. Inwestycja kosztować będzie  dokładnie 2.408.890 zł.  Na tę inwestycję mieszkańcy Zelgna i okolic czekali wiele lat. Ich cierpliwość została nagrodzona już w ubiegłym roku kiedy rozpoczęła się budowa obiektu. Obecnie wznoszone są mury tego nowego  obiektu przylegającego do szkoły. Najbardziej czasochłonnym etapem będzie do zrobienia  dach i całe wnętrze.
           Roboty ogólnobudowlane obejmują dobudowę do istniejącego budynku szkoły sali gimnastycznej o wymiarach 32,84m x 23,74m z zapleczem sanitarno – szatniowym. Powierzchnia zabudowy wyniesie łącznie  1089,39 m2. Inwestycja finansowana jest ze środków budżetu Gminy Chełmża i ze środków funduszu rozwoju kultury fizycznej w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
KO
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.