Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

PACZKI WYJECHAŁY W GMINĘ

      W ramach tegorocznej akcji „Sąsiedzka paczka”, której inicjatorami już drugi rok z rzędu są pracownicy Urzędu Gminy w Chełmży  paczki świąteczne wyjechały  do rodzin w gminie. To stosunkowo młoda inicjatywa charytatywna, ale  jednak  bardzo szybko wpisała się w przedświąteczny kalendarz naszej gminy i mieszkańców. Nie tylko nie brak chętnych urzędników z Wodnej 2, aby ją przeprowadzić, ale też i darczyńców. Pomoc w ramach tegorocznej edycji „Sąsiedzkiej paczki” uzyskało 31 rodzin. W sumie zebrano prawie 3 tys. zł i dary rzeczowe jak zabawki, przybory szkolne i kosz z upominkami dla jednej z rodzin z szóstką dzieci ufundowane przez prywatnych darczyńców. Za zebrane pieniądze dokonano zakupów artykułów do wspomnianych paczek. W paczkach można znaleźć oprócz czekolad, ciastek i batoników, zabawki, książki, wędliny  i artykuły chemiczne.  Za tak wspaniałą akcję  organizatorzy pragną podziękować  wszystkim darczyńcom za hojność w przekazywaniu pieniędzy i  darów rzeczowych. Zadowolenie  poczuli także z dobrze spełnionej pomocy sami organizatorzy -  wolontariusze z Wodnej 2, którzy nie tylko podczas takich akcji służą pomocą mieszkańcom gminy , ale i starają się robić to  na co dzień , kiedy jako  pracownicy samorządowi  wypełniają swoje obowiązki zawodowe.

Na zdj. między innymi Patryk Zabłocki i Beata Kozłowska z UG Chełmży przy pakowaniu paczek, główni koordynatorzy organizowanej "Sąsiedzkiej paczki".
KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.