Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

SESJA BUDŻETOWO – OPŁATKOWA

         W dniu 19 grudnia br.  odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy w roku kalendarzowym 2014. Głównym punktem obrad  było uchwalenie budżetu na rok 2015. Budżet niesie z sobą kolejne zadania do realizacji, które  zaplanowano do wykonania.  Będzie to wymagało dużego zdyscyplinowania, ale również wiele wysiłku i pracy.
W związku z tym, że sesja odbyła się w okresie Bożonarodzeniowym, na jej zakończenie na sesję przybył Ksiądz Proboszcz Tadeusz Kozłowski, który  złożył wszystkim życzenia wszelkich łask, spokoju i miłosierdzia. Wójt, Radni i obecni na sesji pracownicy UG życzyli sobie wzajemnie spełnienia planów i zamierzeń oraz dobrej współpracy i zrozumienia w Nowym 2015 roku. W porządku obrad sesji znalazły się uchwały związane z przyjęciem Budżetu Gminy Chełmża na rok 2015. Wcześniej  projekt budżetu  został przeanalizowany na posiedzeniu Komisji RG w dn. 2.12.2014 r. Potwierdzeniem tego było podczas sesji  przedstawienie opinii i wniosków Komisji Rady z dn. 2.12.2014 r. oraz ostatecznej opinii Komisji Finansów, Polityki Społecznej, Spraw Obywatelskich, Ładu i Porządku Publicznego do projektu uchwały budżetowej z dn. 3.12.2014 r. Radni zapoznani zostali również z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej o projekcie budżetu ( uchwała Nr 3/P/2014 Składu Orzekającego Nr 6 RIO w Bydgoszczy z dn. 24.11.2014 r. w sprawie wydania opinii o projekcie budżetu na 2015 r. Gminy Chełmża i uchwała Nr 3/Dpr/2014 Składu Orzekającego Nr 6 RIO w Bydgoszczy z dn. 24.11.2014 r. w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetu Gminy Chełmża). Podobnie podjęta  została  uchwała w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Chełmża na lata 2015-2030.
 

KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.