Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

SOŁTYSI PODSUMUJĄ ROK 2014’

        Dzisiaj Sołtysi przybędą do świetlicy wiejskiej w Grzegorzu na doroczne spotkanie podsumowujące mijający rok w Gminie Chełmża.  Spotkanie o godz. 14.00 rozpocznie wspólna narada z Wójtem Gminy Chełmża Jackiem Czarneckim poświęcona sprawom bieżącym w gminie i w  poszczególnych sołectwach. W spotkaniu uczestniczyć będzie kadra kierownicza i pracownicy merytoryczni z UG Chełmża oraz kierownicy z  jednostek organizacyjnych. Omawiane sprawy bieżące dotyczyć będą między innymi  podatków (stawki, zaległości), realizacji projektów gminnych jak  solary (podsumowanie). Sołtysom przekazane zostaną także informacje w sprawie zaplanowanego przez gminę  przebiegu akcji odśnieżania (system zgłoszeń) oraz  informacja w sprawie zabezpieczenia mienia gminnego przed zimą. Sołtysi poinformowani zostaną również w sprawie gospodarki odpadami komunalnymi w 2015 roku.
      Następnie zaplanowany jest wspólny opłatek, a w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wprowadzi uczestników spotkania podczas krótkiego koncertu kolęd i piosenek świątecznych zespół NIEZAPOMINAJKI z Filii Biblioteki Samorządowej w Głuchowie.
KO

 


 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.