Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

SESJA INAUGURACYJNA

         Rada Gminy Chełmża kadencji 2014-2018’ na I Sesji zwołanej przez Komisarza  Wyborczego w Toruniu zbierze się już jutro 28.11.br w Urzędzie Gminy w Chełmży. Radni złożą ślubowanie, wybiorą prezydium i ustalą składy osobowe stałych komisji Rady Gminy. Ślubowanie wobec Rady  złoży również Wójt Jacek Czarnecki.
W Radzie kadencji 2014-2018 funkcję radnych pełnić będą: Mieczysław Sołtysiak, Dorota Kurdynowska, Stanisława Stasieczek, Stanisław Żak, Janusz Iwański, Franciszek Piróg, Adam Galus, Mirosław Trzpil, Magdalena Kopik, Patrycja Luntkowska, Henryk Fałkowski,  Danuta Powaszyńska, Małgorzata Frąk, Tomasz Szczepański i Grzegorz Garwoliński.
       Celem pierwszej sesji jest złożenie ślubowania przez radnych biorących udział w sesji, które jest warunkiem objęcia mandatu, zgodnie z art.23a ust. 1 i 3 ustawy o samorządzie gminnym oraz wybór przewodniczącego rady ( art. 20 ust.2c ustawy). Więcej na temat porządku obrad na http://www.bip.gminachelmza.pl/9479,sesja-28-listopada-2014.html

KO

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.