Urząd Gminy Chełmża

Sonda internetowa

Czy często odwiedzasz stronę internetową Gminy Chełmża ?
aby zagłosować kliknij odpowiedź
oddane głosy: 2537
  • Aktualności    /   

Popracujmy wspólnie nad Strategią Rozwoju Gminy!

    W związku z przystąpieniem do opracowania  nowej Strategii Rozwoju Gminy Chełmża na lata 2015-2025 zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w pracach.  Zebrane uwagi i sugestie stanowić będą odzwierciedlenie rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych mieszkańców oraz wizji rozwoju Gminy Chełmża na najbliższe lata.

Każdy zainteresowany  może włączyć się w prace poprzez osobisty udział w konsultacjach społecznych lub wypełnienie ankiety.

Konsultacje społeczne będą prowadzone w cyklu trzech spotkań. Poniżej dwa pierwsze terminy:

  • 23 września 2013 r. o godz. 16.00  – w Szkole Podstawowej w Kończewicach,
  • 7 października 2013 r. o godz. 16.00 – w Szkole Podstawowej w Zelgnie.

Osoby chętne do wzięcia udziału w cyklu trzech spotkań  prosimy o zgłoszenie w Urzędzie Gminy Chełmża u Pani Beaty Kozłowskiej ( biuro nr 1, tel. 56 675-60-77 w. 46 ).

Mieszkańcy, którzy chcą włączyć się w prace nad Strategią Rozwoju Gminy poprzez ankietę mogą wypełnić ją on-line lub pobrać formularz w sekretariacie UG, punktach bibliotecznych, albo wydrukować materiał zamieszczony poniżej. Wypełnione formularze  można złożyć w UG – biuro nr 19 ( sekretariat)  lub w punktach bibliotecznych.

Ewa Pudo
Sekretarz Gminy

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.