• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Nawigacja

Treść

ZALESIE - GRAMY Z WOŚP

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do udziału w zalesiowym WOŚP-ie. Tegorocznym miejscem w Gminie Chełmża, w którym zagra 30.Finał WOŚP jest ośrodek rekreacyjno – wypoczynkowy w Zalesiu. Tradycyjnie jednym z darczyńców licytacji WOŚP-u jest Gmina Chełmża.  

W tym roku ofiarowaliśmy na licytacje dziesięć ręczników kąpielowych frotte z nazwą gminy - idealny niezbędnik dla używających tutaj lokalnej plaży czy też morsowania. W organizację włączyły się gminne Koła Gospodyń Wiejskich. Panie z Brąchnówka szykując ciepłą strawę dla uczestników imprezy liczą, że też I tym sposobem wesprą WOŚP,  a Kobiety Aktywne OD-NOVA   z Bielczyn do licytacji dorzuciły osiem voucherów na ciasta, które będzie można zamówić i w umówionym terminie gotowe odebrać. Propozycje ciast to  3BIT, krówka, sernik, makowiec, jabłecznik i niebiańskie ptasie mleczko. No i jeszcze coś: do wylicytowania jest butelka Wina Wójtowej, małżonki Wójta Gminy Chełmża. Wino jest własnej roboty, z ciemnych winogron, a cena startowa w licytacji to 50 zł.

Swoją pomoc w organizacji imprezy zdeklarowały również gminne jednostki OSP z Grzegorza i Zelgna. Z kolei gminna rekreacyjna grupa POGODA z chętnymi uczestnikami w dzień 30. Finału WOŚP rusza o godz. 13.00 z Chełmży w pieszym marszu z kijkami do Zalesia.

Poza tym, na miejscu organizator – dzierżawca gminnego ośrodka p. Wojtek Paliwoda przygotowanych ma wiele ciekawych atrakcji dla uczestników tegorocznego Wielkiego Grania. Liczy, że wietrzna pogoda nie przestraszy uczestników i wiele osób zechce przybyć do ośrodka na planowaną imprezę.

Wydarzenie rozpoczniemy najgłośniejszą rozgrzewką - ZUMBĄ. Naładowani pozytywną energią wkroczymy razem do jeziora w Zalesiu. Rozpętamy prawdziwie letnią zadymę w samym środku zimy – zapowiada organizator imprezy.

W programie imprezy m.in.: GOŚĆ SPECJALNY - KAMIL CZESZEL (WOKALISTA - Zwycięzca Opolskich Debiutów 2020, 3 miejsce W "MAM TALENT TVN"), ZUMBA dla wszystkich, WSPÓLNA KĄPIEL Z MORSAMI, OPRAWA MUZYCZNA - DJ Sim.on3 i FunkDee, FOTOBUDKA, gastronomia i oczywiście LICYTACJE I KONKURSY. Zachęcamy do licytowania, bo jest o co grać. Celem tej edycji WOŚP jest zbiórka funduszy na diagnostykę i leczenie chorób wzroku u dzieci.

Czyli nie zastanawiamy się nad tym, co robimy w niedzielne popołudnie 30.01.br tylko …GRAMY Z WOŚP ! Zapraszamy do Zalesia.

K.Orłowska

  • wośp (2)
  • wośp (5)
  • wośp (9)

Menu w stopce

  • Zdjęcie tablic Urzędu Gminy

Dane teleadresowe

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża

Tel. 566756077, 566756076

Email info@gminachelmza.pl

Adres skrytki ePUAP  /1k6o1ww2df/SkrytkaESP

Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543

 

Godziny urzędowania

Godziny urzędowania:

poniedziałek  od 7.00 -  do 15.00
wtorek           od 7.00 -  do 16.00
środa             od 7.00 -  do 15.00
czwartek        od 7.00 -  do 15.00
piątek            od 7.00 -  do 14.00

Kasa zamykana jest jedną godzinę wcześniej.

Stopka