• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Nawigacja

Treść

KONKURS NA 30 URODZINY - ZMIANA TERMINU

         Z okazji 30 urodzin samorządu gminnego uczniów szkół z gminy zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pn.” Symbole Gminy Chełmża – wspólnie tworzymy grę”. Honorowy patronat nad konkursem objął  WÓJT GMINY CHEŁMŻA Jacek Czarnecki.

       Na podstawie prac konkursowych powstanie rodzinna gra "Znam gminę Chełmża" na spostrzegawczość i refleks. Inspiracją konkursu jest popularna gra Dobble. Gra, którą planujemy stworzyć, będzie idealnym uzupełnieniem spędzenia przyjemnie wolnego czasu zarówno przez dzieci, młodzież i dorosłych. Wszyscy zapewne podzielimy opinię, że planszówki to dobry sposób na przenikanie zabawy z nauką. Przy okazji tej gry promować będziemy  także to wszystko, co w naszej gminie najciekawsze i interesujące. Konkurs przeprowadzi Szkoła Podstawowa im. Ks. Leona Poeplau w Kończewicach. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z Gminy Chełmża (klas I-VIII).
Celem konkursu jest: popularyzacja gier planszowych, rozwijanie wyobraźni oraz aktywności twórczej; prezentacja umiejętności dzieci oraz promocja własnej okolicy i gminy.
Zadaniem uczestników jest wykonanie dowolną techniką płaską symbolu, który kojarzyć się będzie z Gminą Chełmżą ( m.in. architektura, instytucje, osoby, krajobrazy). Autorami prac konkursowych muszą być osoby indywidualne. Laureatami konkursu będą osoby, których symbole zostaną wykorzystane do gry.

      Termin składania prac na konkurs z uwagi na sytuację związaną z KORONAWIRUSEM ( szkoły nieczynne) zostaje przesunięty na dzień  30.04.2020 r. Prace należy dostarczyć  do sekretariatu Szkoły Podstawowej w Kończewicach z wypełnioną KARTĄ UCZESTNIKA i OŚWIADCZENIEM rodziców/opiekunów prawnych. Szczegóły konkursu i kontakt do organizatora dostępne na stronach internetowych szkoły i gminy.
Ocenie przy konkursie podlegać będą  poziom trudności, pomysłowość i oryginalność ,estetyka i precyzja w wykonaniu pracy, zgodność z tematem konkursu. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród planowane jest na  maj br. w ramach gminnych obchodów Święta Samorządu Terytorialnego. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny w szkołach i poniżej w załączniku.

K.Orłowska

 

Wstecz

Menu w stopce

Kontakt

  • Zdjęcie tablic Urzędu Gminy

Dane teleadresowe

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża

Tel. 566756077, 566756076

Email info@gminachelmza.pl

Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543

 

Godziny urzędowania

poniedziałki, środy, czwartki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

wtorki
od godz. 7:30 do godz. 16:30

piątki
od godz. 7:00 do godz. 14:00

kasa zamykana jest 30 minut przed zamknięciem Urzędu Gminy

Stopka