• Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża
  • Gmina Chełmża

Nawigacja

Treść

XX FORUM Organizacji Pozarządowych

        Przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą wziąć udział  w XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się 25 października w Toruniu. Gościnne sale Dworu Artusa będą miejscem rozmów, warsztatów, dyskusji i  spotkań przedstawicieli trzeciego sektora.Rejestracja na specjalnie zbudowanej na potrzeby Forum stronie internetowej  http://forum-ngo.pl

Wspólne działania rozpoczną się od spotkania w przestrzeni otwartej na dobre dyskusje. Uczestnicy nawiążą kontakty, wymienią się doświadczeniami i  wypracują konkretne rozwiązania poruszanych problemów, korzystając z  metody Open Space.

        „Twoje działanie ma znaczenie!” – to hasło przewodnie tegorocznego Forum. Bo nawet najdrobniejsze działania podejmowane w  słusznej sprawie mają wpływ na istotne zmiany, także w skali globalnej. Przykładem takiej sytuacji jest dla nas przybierający na sile kryzys klimatyczny, który dotyczy nas wszystkich, bez wyjątku. W trakcie Forum porozmawiamy również o tym, co każdy z nas może zrobić, by go powstrzymać.

Program tegorocznego Forum, odpowiada na potrzeby sygnalizowane w trakcie konsultacji z organizacjami. Zaproszeni zostali najlepsi specjaliści -praktycy. Będzie  o  pozyskiwaniu funduszy na działalność, dostępie do informacji publicznej, zasadach tworzenia dobrego, przyjaznego obywatelom prawa, a także o  tym, jak skutecznie prezentować nasze działania w internecie.

Rozmowy będą się toczyć także w kuluarach – przy filiżance ekologicznej kawy i smacznym wegańskim jedzeniu. A po owocnych dyskusjach zaproszenie do kina (FORUM MOVIE) albo na spacer po Toruniu z  przewodnikiem. Poniżej w załączniku program Forum i formularz zwrotu kosztów dojazdu.

 

 

Wstecz

Menu w stopce

Kontakt

  • Zdjęcie tablic Urzędu Gminy

Dane teleadresowe

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża

Tel. 566756077, 566756076

Email info@gminachelmza.pl

Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543

 

Godziny urzędowania

poniedziałki, środy, czwartki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

wtorki
od godz. 7:30 do godz. 16:30

piątki
od godz. 7:00 do godz. 14:00

kasa zamykana jest 30 minut przed zamknięciem Urzędu Gminy

Stopka