Urząd Gminy Chełmża

BIELCZYNY BIEGAJĄ

RUSZYŁ PROJEKT - TRWAJĄ ZAPISY


         Koło Kobiet Aktywnych OD-NOVA w Bielczynach zaprasza dzieci i młodzież w wieku 4-16 lat do aktywnego wypoczynku na łonie natury w towarzystwie najbliższych i rówieśników. A to wszystko za sprawą  cyklu biegów w ramach projektu ,,Bielczyny Biegają"  nad malowniczym jeziorem w otoczeniu pięknego lasu. Pierwszy Bieg Dożynkowy już 11 sierpnia 2019 r. o godz. 12:30 w Bielczynach.

          Projekt „Bielczyny Biegają” – to cykl czterech  biegów tematycznych dla dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych. Biegi odbędą się na przełomie trzech miesięcy od sierpnia do października bieżącego roku na terenie wsi Bielczyny. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal za udział, a trzy pierwsze miejsca nagrodzone zostaną pamiątkowymi pucharem i dyplomem.
Biegać każdy umie – chociażby codziennie podczas zabaw z rówieśnikami. Projekt  warty udziału. Może to właśnie Ty, w przyszłości będziesz mistrzem!  Szczegóły i zgłoszenia na bieg pod nr tel. 602-789-691 lub 697-988-160.

        Projekt współfinansowany jest z programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i przez gminy partnerskie: Chełmża, Grudziądz, Książki, Lisewo, Wąpielsk.

K.Orłowska

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.