Urząd Gminy Chełmża

ZAPRASZAMY NA MOTOMAJÓWKĘ

         Przed nami  weekend bogaty w wydarzenia kulturalne. Między innymi zapraszamy w najbliższą sobotę 11.05.br do Drzonówka na Motomajówkę. Szósta już edycja tej imprezy organizowana jest nie tylko dla  motomaniaków.  To plenerowa impreza o charakterze pikniku adresowana jest też do całych rodzin. Nie zabraknie moto konkursów , dobrej zabawy i muzycznych bitów.
W programie między innymi turniej „Dwa Koła”, w którym   wygrać będzie można  bonus na kurs kategorii AM wartości 1 tys. zł. Chętni do konkursu powinni znać wszystkie znaki drogowe, umieć rozpoznać kilka marek motocykli czy umieć najwolniej jak się da jechać rowerem. Poza tym, w programie jeszcze wiele innych konkursów począwszy od najmłodszych po dorosłych  jak wbijanie gwoździ, zimny podkoszulek dla pań, rzut gumiakiem i …silnikiem, kręcioła, głośny wydech (moto), czy najstarszy motocykl imprezy.
         Impreza startuje  od godz. 13.00. Organizatorem Motomajówki jest Autsajder  Bar w Drzonówku wspólnie z Chełmżyńską Grupą Motocyklową ŁOZA. Z uwagi, że impreza odbywa się na granicy dwóch gmin: Chełmża i Lisewo, nie może w niej zabraknąć udziału obydwu samorządów i ich Wójtów. Stąd też pomysł na mecz siatkówki lokalnych samorządowców z motocyklistami ( godz.14.00). Wstępem do imprezy będzie parada motocyklowa, która z Lisewa zjedzie do Drzonówka poprzez sąsiadujące Drzonowo. Program imprezy uświetnią także Pit Bike, rycerze, animatorzy zabaw dla dzieci z pracowni ORANGE, a w międzyczasie  muzyczne dźwięki i wokal zespołu MYASTA. I coś zupełnie nowego dla rodzin - organizatorzy proponują Rodzinny Turniej w Molkki, czyli w fińskie kręgle – to gra plenerowa, która ostatnio zyskuje coraz większe grono fanów. Imprezę podsumuje wspólne ognisko i koncert zespołu HEAVY METAL WAY, a w repertuarze hiciory na których wychował się cały metalowy świat.

K.Orłowska

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.