Urząd Gminy Chełmża

40 LAT PRACY – CZAS ODPOCZĄĆ !

          Na zasłużoną emeryturę po 40 latach pracy zawodowej odeszła z Urzędu Gminy p. Maria Piątkowska – referent do spraw poboru i windykacji zobowiązań finansowych. Miłe jest, że po latach rzetelnej, odpowiedzialnej pracy, w którą p.Maria włożyła wielkie zaangażowanie i jeszcze więcej serca, może najzwyczajniej w świecie odpocząć.
         Pani Maria Piątkowska z Urzędem Gminy związała się dokładnie 20 marca 1979 roku. Przez 40 lat pracy od podszewki zdążyła poznać nie tylko gminę, ale i jej mieszkańców.
       Wcześniej zajmowała się w Urzędzie Gminy obsługą kolegium do spraw wykroczeń, sprawami dróg publicznych i ochroną przeciw-pożarową, pracowała również w  referacie podatkowym i w Zespole Opieki Zdrowotnej w Chełmży pełniącym kiedyś obowiązki obecnego GOPS-u. W swojej 40 letniej pracy miała okazję współpracować z siedmioma szefami. W latach 1986-1990 pracowała w referacie finansowym Urzędu Miasta i Gminy Chełmża , bo kiedyś gmina z miastem tworzyły wspólną jednostkę administracyjną. Od 01.01.1990 roku do chwili obecnej p.Maria Piątkowska świadczyła pracę na rzecz Gminy Chełmża w referacie finansowym UG Chełmża.
         Dziś przyszedł czas na pożegnanie pani Marii. Wójt Gminy Jacek Czarnecki wspólnie ze Skarbnikiem Gminy Martą Rygielską w obecności kadry Urzędu i pracowników jednostek organizacyjnych podziękowali pani Marii za 40 lat pracy upominkiem i bukietem kwiatów, życząc jednocześnie odchodzącej  aktywnej i pełnej radości emerytury. Ciepłych słów nie szczędzili także koleżanki i koledzy z Urzędu. Na co dzień p. Maria jest mieszkanką naszej gminy i nadal zamierza uczestniczyć w jej życiu. Pani Mario - powodzenia! Po 40 latach pracy należy się zasłużony odpoczynek. A poniżej kilka pamiątkowych fotografii, których nie mogło zabraknąć z tak wyjątkowego pożegnania ze swoim szefostwem,koleżankami i kolegami.

K.Orłowska

 

  • DSC_0081
  • DSC_0085
  • DSC_0087
  • DSC_0098
  • DSC_0103
  • DSC_0110
  • DSC_0112
  • DSC_0117

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.