Urząd Gminy Chełmża

PROPOZYCJA SZKOLEŃ KOMPUTEROWYCH

          Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w dofinansowanych szkoleniach komputerowych. Szkolenia skierowane są do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego powyżej 25 roku życia, którzy z własnej inicjatywy chcą nabywać, podnosić lub uzupełniać posiadane kompetencje i kwalifikacje oraz należą do jednej z trzech grup:

·         osób z wykształceniem maksymalnie średnim,

·         osób z niepełnosprawnością (bez względu na poziom wykształcenia),

·         osób powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia).

Z udziału w projekcie wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Udział w projekcie mogą wziąć zarówno osoby, które korzystają z komputera, jak i osoby, które dopiero chcą się nauczyć obsługi komputera.

W ramach projektu pn. „CERTYFIKOWANE SZKOLENIA KOMPUTEROWE dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego” do końca 2020 roku, realizowane są szkolenia i kursy komputerowe na różnych poziomach zaawansowania – podstawowym, średnio zaawansowanym, zaawansowanym.

W szczególności zapraszamy na szkolenie pn. „Programowanie serwisów WWW”, które organizowane jest w terminie od 22 do 24 lutego 2019 oraz od 9 do 10 marca 2019.

Szkolenie trwa 50 godzin dydaktycznych (5 dni) i realizowane jest w formie wyjazdowej w Pałacu Runowo http://www.palacrunowo.pl/. W ramach szkolenia zapewniony jest także nocleg w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie i dojazd na szkolenie dla uczestników projektu. Koszt szkolenia: tylko 200 zł/ osobę za 5 dni szkolenia (wszystkie pozostałe koszty szkolenia zostają pokryte w ramach projektu).

Rekrutacja na szkolenia już trwa. Osoby zainteresowane udziałem mogą się zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy https://zgloszenie.szkoleniakomputerowe.tarr.org.pl/ dostępny na stronie projektu www.szkoleniakomputerowe.tarr.org.pl.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy projektu.

Biuro projektu: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Włocławska 167

87-100 Toruń

e-mail: szkoleniakomputerowe@tarr.org.pl

tel. 56 699 54 89

W ramach projektu realizowane są także inne szkolenia i kursy komputerowe m.in. dotyczące obsługi programów biurowych, programowania w języku JAVA, inżynierii projektowania CAD, szkolenia umożliwiające zdobycie certyfikatu ECDL. Część szkoleń jest całkowicie bezpłatna. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu www.szkoleniakomputerowe.tarr.org.pl.


Szkolenia realizowane są w ramach projektu pn. „CERTYFIKOWANE SZKOLENIA KOMPUTEROWE dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.