Urząd Gminy Chełmża

Inicjuj z FIO na start – spotkania informacyjne

         Ośrodek TŁOK w ramach projektu „INICJUJ Z FIO na start” przyznaje granty do 5 tys. zł dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego. Najbliższe  spotkania informacyjne ws. grantów już jutro 15.02. br w Toruniu w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2 Piętro, ul. Marii Konopnickiej 13, sala warsztatowa godz. 10.00.W trakcie spotkania przedstawione zostaną m.in. zasady najnowszej edycji konkursu i realizacji projektu.
           Masz pomysł na ciekawe wydarzenie? Chcesz wspólnie z sąsiadami lub znajomymi zrobić coś na rzecz otoczenia? Działasz w młodej organizacji pozarządowej, która chce się rozwijać? Zgłoś się po mikrodotację!    
Ośrodek Tłok w partnerstwie z Towarzystwem Rozwoju Gminy Płużnica realizuje projekt „Inicjuj z FIO na start”, w ramach którego przyznawane są mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź na spotkanie!
Chęć udziału w spotkaniu należy zgłaszać na adres mailowy fio.nastart@tlok.pl. W treści maila należy podać, ilość osób, nazwę reprezentowanej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej lub samopomocowej.

DLA KOGO GRANTY ?

•    Dla młodych organizacji pozarządowych – działających nie dłużej niż 30 miesięcy
•    Dla grup nieformalnych – składających się z min. 3 osób, realizujących działania społecznie użyteczne
•    Dla grup samopomocowych – sąsiedzkich, osiedlowych itp.

Dotację będzie można przeznaczyć m.in. na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego, sprzęt związany z obszarem działań młodej organizacji pozarządowej, podniesienie kwalifikacji pracowników/wolontariuszy organizacji, opracowanie merytorycznych planów rozwoju, adaptację lokalu.
OPERATORZY GRANTÓW w województwie kujawsko-pomorskim:
Ośrodek TŁOK - powiaty: toruński, golubsko-dobrzyński, rypiński, lipnowski, aleksandrowski, radziejowski, inowrocławski, włocławski, mogileński, bydgoski

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica – powiaty: brodnicki, wąbrzeski, grudziądzki, chełmiński, świecki, tucholski, sępoleński, nakielski, żniński

Więcej informacji na temat projektu „Inicjuj z FIO na start” na stronie www.tlok.pl i pod nr tel. 797 656 053 i e-mail: fio.nastart@tlok.pl

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Ffof+UKxWSEGoAAAAASUVORK5CYII=

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.