Urząd Gminy Chełmża

  • DSC_0345

SPECJALISTA POMOŻE

          Masz problem? Nie radzisz sobie z niekontrolowanym piciem? Szukasz wsparcia i pomocy w przeciwdziałaniu przemocy domowej, jesteś osobą współuzależnioną? Potrzebujesz porady terapeuty/psychologa? Odpowiedzi na wymienione formy pomocy i wsparcia od lutego tego roku mieszkańcom gminy pomaga znaleźć pani Marta Mania – psycholog i terapeuta uzależnień z gminnego Punktu Informacyjno - Konsultacyjnego.

       W ofercie punktu: informacja i edukacja na temat metod, form pomocy oraz możliwości podjęcia leczenia uzależnienia, współuzależnienia i przeciwdziałania przemocy domowej, udostępnienie petentom materiałów edukacyjnych i informacyjnych (adresów placówek specjalistycznych).  
        Przyjdź do gminnego Punktu Informacyjno – Konsultacyjnego. Nasz specjalista udzieli Ci bezpłatnych konsultacji i wsparcia. Pani psycholog to osoba bardzo empatyczna i  wzbudzająca zaufanie, zachęcająca do budowania klimatu otwartości. Punkt Informacyjno-Konsultacyjny mieści się w budynku Urzędu Gminy Chełmża, ul. Wodna 2,parter pok. nr 2 i jest czynny w każdy wtorek w godzinach 15.00 – 18.00.
      Funkcjonowanie Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego finansowane jest w całości z budżetu Gminy Chełmża ze środków pozyskanych z opłat za zezwolenia na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych.


K.Orłowska

 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.